Palepinkite savo šunelį – suplanuokite tobulą dieną savo šuniui!

0 17/04/2023 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, Gyvūnai

Ar žinojote, kad balandis yra nacionalinis naminių gyvūnėlių mėnuo? Kaip šunų savininkai mes norime užtikrinti, kad mūsų keturkojai draugai yra mylimi ir vertinami, ypač per jiems dedikuotą mėnesį ir, ar gali būti geresnis būdas tai padaryti nei suplanuoti tobulą dieną, skirtą tik jiems! Laiko skyrimas planuojant ypatingą dieną jūsų šuniui gali sustiprinti jūsų ryšį ir suteikti jiems dieną smagybių ir atsipalaidavimo. Šiame įraše mes rašysime apie įvairiausius būdus, kurie padės paversti jūsų šuns dieną nepamirštama, įskaitant palepinimą atpalaiduojančiu masažu, naudojant gyvūnams tinkančius eterinių aliejų mišinius. Atšvęskite nacionalinį naminių gyvūnėlių mėnesį rodydami meilę ir skirdami dėmesį savo šunims, kurio jie nusipelnė!

Image of owner cuddling her dog.

 

1. Pasiimkite savo šunį patirti nuotykių naujame parke!

Naujų vietų tyrinėjimas gali būti nuostabus būdas jūsų šuniui pasimankštinti, pamatyti bei užuosti naujų dalykų. Norėdami rasti naują parką savo rajone, atlikite tyrimą internete arba teiraukitės kitų šunų savininkų rekomendacijų. Atvykę į naują vietą pasivaikščiokite su savo šuneliu, leiskite jam uostyti ir tyrinėti. Galite žaisti „mesti – atnešti“ žaidimą, pabėgioti kartu ar netgi išbandyti naujus treniruočių pratimus. Jūsų šuniui patiks nauja aplinka, o jūs galbūt atrasite naują mėgstamiausią vietą išvykoms ateityje!

Image of dog running around in a field.

 

2. Palepinkite savo šuniuką nauju žaislu!

Šunims patinka žaisti su žaislais, o naujas žaislas gali suteikti taip reikiamo džiaugsmo ir mentalinės stimuliacijos. Ieškokite žaislų, kurie dera su jūsų šuns interesais ir žaidimo stiliumi. Pavyzdžiui, jeigu jūsų šuniui patinka gaudymo žaidimai, nupirkite jam naują kamuoliuką. Jeigu šuniui patinka kramtyti, ieškokite patvarių kramtymo žaislų, kurie atsparūs stipriems žandikauliams. Jūs netgi galite susiorganizuoti smagią apsipirkimo kelionę sau ir savo keturkojui draugui ir leisti jam išsirinkti žaislą pačiam. Naujas žaislas suteiks jūsų šuniui daug džiaugsmo!

Image of dog playing fetch.

 

3. Palepinkite savo keturkojį draugą jo mėgstamiausiu užkandžiu!

Maistas yra puikus būdas parodyti meilę ir rūpestį. Pasirinkimas yra didžiulis – nuo šunims skirtų sausainių iki mėsinių kramtukų. Skanėstą šuniui galite pagaminti ir patys namie naudodami tokius paprastus ingredientus kaip riešutų sviestas, avižos ir saldi bulvė. Ne tik pradžiuginsite šunį gardžiu užkandžiu, tačiau ir patys galėsite mėgautis tiksliai žinodami, ką jie ėda. Taigi, palepinkite savo šuniuką skaniu užkandžiu – jis tikrai to nusipelnė!

Image of dog eating a treat.

 

4. Palepinkite savo keturkojį draugą masažu

Užbaikite tobulą šuns dieną atlikę atpalaiduojantį masažą su šunims skirtais eterinių aliejų mišiniais! Kompanijoje „Young Living“ mes siūlome visą asortimentą Animal Scents® produktų, su meile sukurtų galvojant apie gyvūnėlius, kad jūs galėtumėte palepinti savo šuniuką negalvodami apie kenksmingus chemikalus. Naudokite „Pet Care“, tai raminantis bosvelijų, levandų ir mandarinų mišinys, kuris padės jūsų šuniui pajausti įžeminimą po smagybių pilnos dienos. Arba, jeigu jūsų šuneliui reikia atsigaivinti po ilgo bėgiojimo laukuose, mėgaukitės „Pet Fresh“, tai šiltas, pikantiškas mišinys praturtintas miramedžių aliejumi. Prieš pradėdami naudoti šiuos nuostabius mišinius savo gyvūnėliams, būtinai pasidomėkite, kaip geriausia naudoti šiuos produktus, siekiant užtikrinti jūsų lojalaus kompaniono saugumą ir laimę!

Image of owner massaging dog using Animal Scents®.

 

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite, kaip jūs lepinate savo keturkojį draugą!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,