Nezbytnosti pro návrat do školy

2 27/08/2019 - Děti, DOMOV, Domů

Nezbytnosti pro návrat do školy

KTERÉ NEJSOU NA SEZNAMU POTŘEB

Připravte celou rodinu na návrat do školy díky těmto nezbytnostem obohaceným oleji! Dejte si pauzu od sešitů a tužek a připravte se s nezbytnostmi, kterých je do třídy třeba a které si zaslouží místo v jakémkoli batohu.

Podzim je jedním z našich nejoblíbenějších ročních období – je chladnější než léto, teplejší než zima a měnící se barvy jsou jednoduše nádherné. Je to také to období v roce, kdy zase začíná škola a kdy se zdá, že ruch a shon nabírá obrátek.

Protože se toho děje tolik, je snadné polevit ve zdravém životním stylu. Tady jsou některé z našich oblíbených produktů, které jsou navržené tak, aby byl jakýkoli student – nebo rodič – v tom správném rozpoložení, a které pomohou podpořit zdravý životní styl teď, když zase začíná škola!


GeneYus: Esenciální olej GeneYus je sladká směs esenciálního oleje ze smrku černého Northern Lights, ylang ylang, kadidlovníku pravého a dalších olejů, která je skvělá pro mladou mysl, která se soustředí na projekty. Naneste směs GeneYus na zápěstí, nebo zátylek vašeho dítěte před tím, než půjde do školy, abyste povzbudili jeho úsilí.

NingXia Red Singles: Naše samostatné sáčky NingXia Red Singles jsou nezbytností na cesty, která se vejde do každé krabičky na svačinu. Díky ovocným šťávám a esenciálním olejům, jako je olej z citronu, mandarinky, pomeranče, a sladké, vyvažující chuti extraktu z vanilky je to perfektní ovocný nápoj, který si vaše děti užijí.

Joy: Potřebujete doma vytvořit pozitivní aromatické prostředí v tomto období návratu do školy? Esenciální olej Joy je svěží směsí oleje z bergamotu, citronu, palmarosy a dalších, která zvedne náladu, když je použita aromaticky. Pro povznášející vůni jednoduše rozptylujte podle potřeby.

Dewdrop Diffuser: Nové předměty, nové aktivity a poznávání nových kamarádů může být velmi intenzivní. Použijte náš difuzér Dewdrop Diffuser během večerního režimu vašeho dítěte, abyste vytvořili uklidňující prostředí s některými z našich esenciálních olejů.

Gary’s True Grit Einkorn Granola: Perfektní jako rychlá, zdravá a sytá snídaně, tato kombinace obilnin, ořechů, bobulí a semínek je skvělým začátkem náročného dne ve škole. Gary’s True Grit Einkorn Granola je také skvělá k zabalení s sebou jako svačinka na cestu.

Thieves Waterless Hand Purifier: Naučte děti o čistotě před tím, než si dají svačinu nebo oběd, díky našemu praktickému a přenosnému čističi rukou Thieves Waterless Hand Purifier.

Gary’s True Grit Einkorn Rotini Pasta: Vyrobené z vysoce výživné mouky z nekřížené pšenice jednozrnky, těstoviny Einkorn Rotini Pasta jsou jasným základem výživných, vynikajících a zábavných jídel. Můžete je použít na oběd nebo večeři, abyste pro vaše děti vytvořili spoustu chutných jídel.

Lavender: Vytvořte klidné, voňavé prostředí díky esenciálnímu oleji Lavender.
Pro použití přidejte 2–4 kapky do teplé večerní koupele, naneste na polštář vašeho dítěte, nebo naneste na jeho nohy jako součást večerního režimu.


Po jakých produktech saháte, když jste v jednom kole? Níže nám povězte o vašich oblíbencích!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.