Dovanų idėjos tėčiui

0 16/06/2020 - Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA, Šventės, YL produktai, YOUNG LIVING

Rūpestingi tėčiai kasdien užtikrina savo šeimų gerovę – todėl smagu, pasitaikius progai, ir juos palepinti.

Jei ieškote dovanų idėjų tėčiui – tuomet skaitykite toliau, nes turime jums šį tą pasiūlyti. Štai 6 skirtingi būdai, kuriais galite pamaloninti savo tėtį.

„Shutran®“ eterinių aliejų mišinys

Galbūt jūsų tėtis visuomet naudoja tą pačią priemonę po skutimosi? Tuomet padovanokite jam naują išskirtinio aromato gaminį! Specialiai atrinktų eterinių aliejų mišinys „Shutran®“ pasižymi vyriškumo energija dvelkiančiu aromatu. Jis įkvepia pasitikėjimą savimi, o sudėtyje nėra sintetinių kvapiklių, kurių gausu komerciniuose odekolonuose. O jog skutimasis būtų švelnesnis, galite pridėti skutimosi kremą „Shutran® Shave Cream“.

Su meile pagamintas valgis

Kartais pakanka palepinti mylimą žmogų namuose pagamintu valgiu, jog jo veide išvystyme šypseną. O jei jis yra tas žmogus, kuris įprastai mėgsta suktis virtuvėje, arba jei vyresni vaikai nori jį nustebinti, vis tiek nepamirškite į savo receptus įtraukti „Plus“ linijos aliejų, jog mėgautumėtės nepamirštamu patiekalu.

Kojinės ir „Thieves®“ eterinių aliejų mišinys

Linksmos, juokingos, spalvingos kojinės – dabar populiaresnės nei bet kada! Tad vietoje kaklaraiščio, šįsyk padovanokite tėčiui linksmas kojines – jis galės jas nešioti tiek biure, tiek už biuro ribų, o gal net pasimatyme su mama? Be to, pridėkite „Thieves®“ eterinių aliejų mišinį. Šiuo mišiniu jūsų tėtis galės tepti padus, jog šie ištisą dieną išliktų gaivūs.

Vyriškos erdvės aromatai

Padovanokite šiuos aliejus tėčiui, jog jis juos galėtų garinti savo erdvėje. Šis eterinių aliejų derinys – pakeliantis nuotaiką, tad bus malonu jį užuosti namuose. Be to, vyriškas aromatas patiks ir jūsų tėčiui, tad jis pats norės jį garinti.

Vyriškai oazei

3 lašai „Northern Lights Black Spruce“ juodųjų eglių eterinio aliejaus

6 lašai „Bergamot“ bergamočių eterinio aliejaus

USB garintuvas – automobiliui

Jeigu tėtis vairuoja automobilį, sunkvežimį ar autobusiuką, padovanokite jam USB garintuvą, jog galėtų mėgautis gaiviu aromatu – vietoje stipraus sintetinio oro gaiviklio. Be to, pridėkite jo mėgstamiausio eterinio aliejaus buteliuką, jog kelionė į darbą taptų kur kas smagesnė!

O kokių dovanų idėjų tėčiui esate sugalvoję jūs?

Pasidalinkite komentaruose!

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,