Bližší pohled na Seed to Seal: využití zdrojů, věda, normy

0 21 Září, 2018 - Nezařazené

Bližší pohled na Seed to Seal: využití zdrojů, věda, normy

Víte, že jsou produkty Young Living odlišné. Můžete to pocítit vždy, když rozptylujete vaši oblíbenou směs esenciálních olejů, vždy, když uklízíte váš domov s čisticím prostředkem Thieves® Household Cleaner, a kdykoli zvládnete odpoledne díky povzbuzení od NingXia Red. Rozdíl, který vnímáte, není žádnou náhodou. Produkty Young Living, které používáte a milujete, jsou pouze tak dobré jako normy, které splňují, a my jsme normy kvality postavili vysoko nad laťku pro naše odvětví.

Náš program Seed to Seal® je tím, co umožňuje naše produkty díky přísným, nekompromisním měřítkům ve využití zdrojů, vědy a norem. Poznejte tyto pilíře našeho programu Seed to Seal a objevte, jaký rozdíl mohou přinést v každém z našich produktů!

SeedToSeal

Měli jste někdy „chvilku Seed to Seal“, kdy odlišnost Young Living přinesla rozdíl? Povězte nám o tom v komentářích!

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.