„Peace & Calming“: 7 būdai pajusti ramybę

0 23/09/2019 - YL produktai, YOUNG LIVING

Gyvenkite tokį gyvenimą, kokio geidžiate. Šiame įraše plačiau pristatome būdus, kuriais gali būti naudojamas „Peace & Calming“ eterinių aliejų mišinys. Taip pat pateikiame naudingų patarimų, kaip šis raminantis aromatas gali padėti odai bei nuotaikai, esant stresui. Galbūt siekiate namuose sukurti svetingą atmosferą, nusiraminti prieš miegą ar tiesiog labiau mėgautis kasdienėmis akimirkomis… išbandykite „Peace & Calming“! Be to, dabar ši priemonė siūloma rutuliniame buteliuke – „Peace & Calming Roll-On“ iš anksto atskiesta su frakcionuotu kokosų aliejumi, rutuliniu antgaliu paprasta tepti odą, tad šį aliejų mišinį patogu naudoti bet kur ir bet kada.

Individualiam aromatui

Dilema: losjonai ir kvepalai neretai skleidžia pernelyg stiprius ar erzinančius kvapus.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

„Peace & Calming“ mišinys sudarytas iš „Ylang Ylang“ (kvapniųjų kanangų), „Orange“ (apelsinų), „Tangerine“ (mandarinų), „Patchouli“ (pačiulių) ir „Blue Tansy“ (bitkrėslių) aliejų. Tai išraiškingas ir rafinuotas aromatas, kuris yra pakankamai subtilus, jog neerzintų.

Naudokite „Peace & Calming“ mišinį vietoje kvepalų – pagal poreikį tepkite juo riešus ir kaklą, norėdami sukurti aromatinį įspūdį.

Įlašinkite šio mišinio į bekvapį losjoną, jog susikurtumėte norimą aromatą.

Papilkėjusiai odai

Dilema: galbūt prastai miegate, o gal jaučiatės pavargę po darbo. Nesvarbu kokia priežastis lėmė, jog jūsų oda prarado sveiką žvilgėjimą.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Darbas, vaikų priežiūra ar tiesiog nepaliaujamai skubantis laikas gali paveikti jūsų odą. „Peace & Calming“ mišinį sudaro „Orange“ (apelsinų) ir „Blue Tansy“ (bitkrėslių) aliejai, kurie padeda sumažinti matomas veido dėmeles. Taip pat drėkina odą (ypač veiksminga naudoti įlašinus į veido losjoną).

Įlašinkite lašą aliejų mišinio „Peace & Calming“ į veido losjoną ir pasitepkite prieš eidami miegoti, jog praturtintumėte savo grožio (ir miego) rutiną.

Pasigaminkite purškiamą priemonę odai – į 60 ml vandens įlašinkite 10 lašų „Peace & Calming“ – naudokite pagal poreikį, jog atgaivintumėte odą.

Jog vaikai pasijustų ramiau

Dilema: vaikai suirzę, nenori eiti miegoti ar pernelyg įsisiautėję.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Prieš ruošdami vaikus miegoti, sukurkite raminančią atmosferą, ar naudokite vaikams pernelyg įsisiautėjus.

Pirmiausia, patrinkite „Peace & Calming Roll-On“ mišiniu vaikų padus.

Tuomet drauge pasirąžykite ar atlikite nesunkias jogos pozas, garindami „Peace & Calming“ mišinį.

Ritualų praktikavimas ir vaikų mokymas atlikti specifinius pratimus, siekiant nusiraminti, gali padėti jiems sureguliuoti emocijas ir energiją.

Sunkioms dienoms

Dilema: jaučiatės nervingi dėl darbo, jūs jau valandą esate įstrigę eismo spūstyje, o vaikai nerimsta. Kartais dienos išties gali prailgti.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Skirkite laiko sau – panirkite į karštą vonią su „Peace & Calming“. Sumaišykite 5 lašus „Peace & Calming“ aliejų mišinio ir 5 lašus „Copaiba“ (kopalių) aliejaus su puse puodelio Epsom druskos. Tuomet šį mišinį įberkite į vonią ir mėgaukitės ramybe dvelkiančiu aromatu. Savimi rūpintis būtina. Po sunkių dienos darbų leiskite sau ir vėl pajusti vidinę darną, lepindamiesi atpalaiduojančioje vonioje.

Sustok, akimirka

Dilema: ne visada lengva atsikratyti įkyrių minčių ir tiesiog mėgautis šia akimirka.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Gyvenimas kartais skrieja dideliu greičiu, tad ne visuomet prisimename trumpam sustoti ir pasigrožėti tuo, kas aplinkui. Išbandykite šį ritualą – patepkite mišiniu „Peace & Calming“ krūtinę ir trumpam užsimerkite. Lėtai kvėpuokite – leiskite sau pajusti vidinę harmoniją. Jei pasijutote išsiblaškę, sutelkite dėmesį į šią akimirką su „Peace & Calming“.

Namų gaivai

Dilema: nuo gyvūnų ir nešvarių indų… iki purvinų drabužių… niekas negadina namų atmosferos taip, kaip nemalonus tvaikas.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Į garintuvą įlašinę „Peace & Calming“ mišinio, paskleiskite namuose gaivų švaros kvapą.

„Peace & Calming“ mišinys padeda pašalinti nepageidaujamus kvapus – taip lengviau palaikysite namų jaukumą – juk tai vieta, kur laiką drauge leidžiate su pačiais mylimiausiais.

„Orange“ (apelsinų) ir „Tangerine“ (apelsinų) eteriniai aliejai sukuria šviesų, gaivų aromatą, kuris įkvepia daugiau energijos. „Patchouli“ (pačiulių), „Ylang Ylang“ (kvapiųjų kanangų) ir „Blue Tansy“ (bitkrėslių) eteriniai aliejai sukuria subtilų, raminantį aromatą, kuris harmonizuoja bet kurią erdvę.

Be to, „Peace & Calming“ mišinį tinka derinti su „Bergamot“ (bergamočių), „Lavender“ (levandų) ir „Spearmint“ (šaltmėčių) aliejais – juos garindami sukursite gaivų, malonų namų aromatą.

Aliejų mišinys garinimui „Gaiva namuose“:

3 lašai „Peace & Calming” mišinio

3 lašai „Bergamot” (bergamočių) aliejaus

2 lašai „Lavender” (levandų) aliejaus

1 lašai „Spearmint” (šaltmėčių) aliejaus

Prieš miegą

Dilema: neramina įvairios mintys, sunku užmigti.

Kaip naudoti „Peace & Calming“ mišinį:

Visų pirma, garindami „Peace & Calming“ mišinį, lengviau sukursite poilsiui tinkamą atmosferą.

Taip pat tepkite „Peace & Calming“ mišinį, jį praskiedę baziniu aliejumi „Young Living V-6“ ar kokosų aliejumi. Juo masažuokite pėdas ir rankas. Kvėpuokite giliai, ritmingai, jog pasiruoštumėte atsipalaiduoti ir užmigti.

Toks vakaro ritualas pasitelkus „Peace & Calming“, palaipsniui taps įprastu būdu atsipalaiduoti ir nusiteikti poilsiui.

Jeigu šis tinklaraščio įrašas jums pasirodė naudingas, tuomet kviečiame paskaityti ir apie kitus mūsų siūlomus eterinių aliejų mišinius ir jų naudą. Kodėl gi nesusipažinus su vienu populiariausių mūsų siūlomų mišinių – „Stress Away“?


O koks jūsų mėgstamiausias „Peace & Calming“ mišinio naudojimo būdas?

Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,