Sveiki įpročiai: kaip juos išsaugoti?

0 01/06/2020 - Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA

Įsivaizduokite, jog pirmąsyk išbandote naują batų porą. Iš pradžių, regis, ne taip patogu, tačiau kuo dažniau batus avite, tuo darosi patogiau. Kartais šie batai taip prisitaiko prie jūsų pėdų, jog tampa nepakeičiama avalyne. Panašiai veikia ir įpročiai. Nuoseklūs, kasdieniai veiksmai lemia tai, kas esame. Sveikų įpročių formavimas nutiesia kelią, siekiant tikslų.

Galbūt esate mama, kuri nori skirti daugiau laiko sau. O gal sėdite prie darbo stalo 8 valandas per dieną, tačiau norėtumėte gyventi aktyviau. Galbūt svajojate apie galimybę tapti savo viršininku ar viršininke. Galimybės – neribotos. Tikėkite, jog 2020-aisiais jūs tai pasieksite! Jog atsidurtumėte ten, kur norite atsidurti, svarbu formuoti įpročius.

O kaip imtis sveikesnių įpročių?

Idealus laikas kurti pozityvius pokyčius – dabar. Nė patys nespėsite mirktelėti, kaip įsitrauksite į sveikesnį gyvenimo būdą. Išbandykite šiuos paprastus patarimus, jog sveiki įpročiai išliktų ilgesniam laikui.

Ramiau – pradėkite pamažu

Atminkite, kad Siksto koplyčia nebuvo pastatyta per vieną dieną. Laimei, mūsų įpročių formavimas netruks taip ilgai. Kai išsikeliate konkrečius tikslus, juos lengviau pasiekti ir jais remiantis eiti tolyn į priekį. Siekdami svaraus rezultato, pradėkite kasdien žengdami po nedidelį žingsnį.

Štai, keletas idėjų:

 • Klausykitės įkvepiančių tinklalaidžių. Nesvarbu, ar jūs laiką leidžiate namuose, ar važinėjate į darbą, ar tiesiog užsiimate savo reikalais, klausydamiesi, kaip kažkas jus motyvuoja bei įkvepia, lengviau išlaikysite gerą nuotaiką!
 • Kiekvieną rytą garinkite aliejus. Atraskite aliejų derinį, kuris jus veikia motyvuojančiai.
 • Veskite patirčių žurnalą. Kasdienių pasiekimų fiksavimas gali padėti jums išlikti motyvuotiems ir pasiekti tikslą!
 • Dalinkitės savo asmenine kelione. Kartais motyvaciją turite stengtis patys sau įžiebti, tad pasipasakokite apie savo siekius draugei, paskelbkite savo tikslus socialiniuose tinkluose arba pabėgioję paskambinkite mamai.
 • Pakeiskite blogus įpročius gerais

Siekdami atsikratyti blogų įpročių, pasistenkite juos pakeisti gerais. Štai, keletas pavyzdžių:

 • Pakeiskite dantims nesveikus saldainius gardžiais, maistingais užkandžiais. Po valgio palepinkite savo skonio receptorius sauja džiovintų ožerškio uogų „Wolfberries“!
 • Atsisakykite gazuotų gėrimų – juos pakeiskite natūraliais, energizuoją teikiančiais gėrimais. Gurkšnokite „NingXia Zyng®“ – gaivų gervuogių-žaliųjų citrinų skonio energizuojantį gėrimą, padėsiantį lengviau įveikti kasdienius darbus.
 • Sveika gyvensena kelyje? Pasiimkite su savimi „NingXia Red®“ vienetines pakuotes – ir mėgaukitės, kad ir kur bebūtumėte!
 • Naudojate kenksmingas valymo priemones? Siūlome alternatyvą! Išbandykite „Thieves®“ linijos namų priežiūros produktus – jog namai būtų švarūs ir kvepėtų saldžiai aštriu aromatu.

Priimkite mažiau sprendimų

Kai per vieną dieną tenka priimti daug sprendimų, gali užklupti sunkus jausmas. Verčiau iš anksto susidarykite planą, kol dar jaučiate motyvaciją. O tuomet tiesiog laikykitės plano.

 • Susiplanuokite sporto treniruotę su drauge kiekvieną savaitę ir pasižymėkite ją kalendoriuje. Kai ne vieni, o drauge su kitais pasiekiame šį tą ypatingo – užplūsta išties puikus jausmas!
 • YL rekomenduoja: Jei norite siekti kitų tikslų, pasikvieskite draugę ar draugą, jog kiekvieną savaitę ji ar jis padėtų jums drauge jų siekti.
  Tokiu būdu jūs galite traktuoti savo tikslą kaip įsipareigojimą, o ne varginantį darbą.
 • Apsirūpinkite maistinėmis medžiagomis. Maisto papildai – lengvas būdas puoselėti sveiką gyvenseną. „OmegaGize3®“, „Life 9“ – abu papildai – patogiuose indeliuose, kurių užteks mėnesiui.
 • Skirkite popietę tam, kad kiekvieną savaitės dieną pasigamintumėte bent po vieną patiekalą, taigi valgytumėte sveikiau ir galėtumėte pasiimti su savimi, išėję iš namų. Be to, taip sutaupysite laiko ir jo galėsite daugiau skirti sau!

Apdovanokite save – jūs to nusipelnote!

Pakeisti savo gyvenimo būdą gali būti sunku, tačiau atlikti sudėtingas užduotis gali būti nepaprastai malonu! Apdovanokite save už pasiekimus – siūlome keletą idėjų.

 • Palepinkite save – netgi karšta vonia gali tapti savotišku apdovanojimu.
 • Pasakykite sau garsiai, kad atlikote puikų darbą ir savimi didžiuojatės.
 • Pasidalinkite savo pasiekimais su draugais, jog įkvėptumėte juos. Jeigu paskatinsite juos siekti savų tikslų, džiaugsmą jausite ir jūs.

Atleiskite sau ir iš naujo ženkite į priekį

Galbūt ne kartą tenka mintyse pagalvoti, jog paklydote nuo savo sėkmės kelio. Tačiau nieko baisaus. Juk kelyje galite visada manevruoti – prireikus, apsisukti ir grįžti. Skirkite sau erdvės apmąstymams.

Išbandykite šiuos patarimus!

 • Paprašykite pagalbos. Aptarti savo tikslus ir išgirsti pašalinę nuomonę iš draugo gali padėti iš naujo sutelkti mintis.
 • Būkite didžiausiu savo gerbėju! Užsirašykite pozityvius teiginius ir pasikabinkite matomoje vietoje, kad save motyvuotumėte.
 • Užsirašykite save motyvuojančias priežastis. Įsisukus į kasdienius rūpesčius, lengva pamiršti tikrąsias save motyvuojančias savo tikslų priežastis. Užsirašykite, kad visada prisimintumėte. Tai išties veikia!
 • Tad pats metas apsiauti naujus, dar nepranešiotus batus ir pradėti pamažu jais vaikščioti. Pagalvokite, kaip puikiai jausitės, kai atsidursite ten, kur svajojate atsidurti!

 

 

 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,