7 būdai kasdien naudoti „Young Living Stress Away“®

2 03/05/2023 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI, YL produktai, YOUNG LIVING

Praturtintas maloniomis žaliųjų citrinų, vanilės ir levandų natomis, nenuostabu, jog „Young Living Stress Away“ eterinių aliejų mišinys yra vienas populiariausių „Young Living“ produktų! Šis patentuotas mišinys, sukurtas mūsų įkūrėjo D. Gary Young, sujungia aromatus iš viso pasaulio ir dovanoja mums mišinį, kuris gali būti naudojamas būtent tokiu tikslu, kaip rašo pavadinime! Užuodę gaiviai saldų šio aliejų mišinio aromatą, jūs tikrai stabtelėsite, giliai įkvėpsite ir atsipalaiduosite – net jei skalbiniai neišdžiaustyti, darbų sąrašas niekaip nesibaigia ar aplink triukšmauja vaikai.

Sužinokite, kaip visą dieną galite mėgautis sąmoningomis akimirkomis, naudodamiesi mūsų geriausiais patarimais, kurie privers jus įsimylėti šį puikų mišinį!

Image of Young Living Stress Away® essential oil blend.

 

Praktikuokite meditaciją

Gyvenimo chaose labai svarbu skirti laiko atsipalaiduoti ir apmąstyti. „Young Living Stress Away“ gali būti puikus priedas prie jūsų meditacijos praktikos, padedantis jums rasti taiką ir ramybę. Paprasčiausiai patepkite savo riešus, smilkinius ar kaklą keliais lašais prieš pradėdami. Šis raminantis aromatas gali padėti jums pasiekti gilesnę atsipalaidavimo būseną, leidžiančią jums pilnai pasinerti į savo meditaciją ir gauti maksimalią naudą iš savo meditacijos.

Image of woman meditating.

 

Atpalaiduojanti SPA akimirka

Kai jums reikia akimirkos atsipalaiduoti, pabandykite įlašinti „Young Living Stress Away“ į savo vonią. Raminantis „Young Living Stress Away“ aromatas gali padėti įveikti įtampą ir paskatinti ramybės jausmą. Norėdami patirti dar didesnę prabangą, išbandykite mūsų „Young Living Stress Away Relaxing Bath Bombs“. Šie putojantys vonios burbulai yra prisotinti atpalaiduojančio mūsų patentuoto mišinio kvapo ir sukuria į SPA panašią patirtį jūsų namuose.

Image of woman having a bubble bath.

 

Žvilgančioms plaukų sruogoms

Šiltas, įžeminantis kedrų aliejaus aromatas „Stress Away“ yra toks įkvepiantis, kad jūs norėsite jį pasiimti su savimi visur, kur tik eisite. Vienas iš būdų tai padaryti yra praskiesti ir masažuoti „Stress Away“ savo galvos odą ir plaukus. Galėsite mėgautis ne tik kvapu visą dieną, bet aliejaus dėka jūsų plaukai spindės ir bus minkštutėliai. Nieko nelaukę parodykite savo garbanoms šiek tiek meilės!

Image of woman massaging oil into her hair.

 

Barzdos priežiūra

Norėdami mėgautis gaiviu ir energijos suteikiančiu aromatu, pabandykite įlašinti „Stress Away“ į savo barzdos aliejų. Šis medienos, citrusinis aromatas yra pakankamai universalus – jį gali naudoti visi, todėl tai puikus pasirinkimas bet kokiam barzdos tipui. Tiesiog įlašinkite keletą lašų į kokosų aliejų ir masažuokite savo barzdą, kad ji spindėtų ir atrodytų švelni!

Image of man applying beard oil.

 

Pasisemkite motyvacijos

Ryškus, gaivus žaliųjų citrinų eterinis aliejus „Stress Away“ gali padėti įkvėpti jus, kai jums reikia susitelkimo ar kūrybinio įkvėpimo.  Turėkite buteliuką netoli savo darbo stalo ir švelniai įkvėpkite, kai jums reikia įkvėpimo. Stimuliuojantis aromatas gali padėti jums pajausti aiškumą ir atverti kelią didesniam kūrybiškumui ir produktyvumui. Išbandykite per kitą kūrybos sesiją ar darbo dieną ir sužinokite, kaip „Young Living Stress Away“ gali padėti išlaikyti įkvėpimą.

Image of woman working at a desk.

 

Kelionėje

Pasiimkite egzotiškus žaliųjų citrinų, vanilės ir levandų kvapus, kai keliaujate su mūsų „Young Living Stress Away Roll-On“. Šis patogus pateikimas leis jums mėgautis įžeminančiu, atpalaiduojančiu „Young Living Stress Away“ kvapu kelionėje. Laikykite savo rankinėje, krepšyje, automobilyje ar ant darbo stalo ir tepkite savo sprandą ir smilkinius, kai jaučiate, jog nebesusitvarkote su savo emocijomis. Naudodami „Young Living Stress Away Roll-On“ galite pabėgti ir rasti ramybės ir ramumos akimirką, kad ir kur būtumėte.

Image of woman applying Young Living Stress Away® Roll-On.

 

Susikurkite saldų aromatą

„Young Living Stress Away“ yra neįtikėtinai universalus eterinių aliejų mišinys, kurį galite naudoti įvairiausiais būdais. Dėl unikalaus nuostabių kvapų, kurių tarpe – žaliųjų citrinų, vanilės, kedrų, kopalių ir levandų derinio tai puikus pagrindas pačių pasigamintiems mišiniams, skirtiems jūsų konkretiems poreikiams. Jūs galite maišyti juos su kitais aliejais, siekdami sukurti savo išskirtinius kvepalus arba naudoti nemaišant su kitais eteriniais aliejais ir mėgautis nuostabiai subalansuotu kvapu. Galimybės yra beribės!

Štai keletas nuostabių mišinių, kuriuos galite susikurti su „Young Living Stress Away“:

„Labas, gražuole“

„Keliautojas“

„Įkvėpimas mokytis“

Image of woman concocting her own blend.

 

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite mums, kaip jums patinka naudoti „Young Living Stress Away“!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,