7 kasdieniai aliejų mišinio „Stress Away“ naudojimo būdai

2 30/03/2020 - Uncategorized @lt

Praturtintas maloniomis žaliųjų citrinų, vanilės ir levandų natomis, nenuostabu, jog „Stress Away“ eterinių aliejų mišinys yra vienas populiariausių „Young Living“ produktų! Užuodę gaiviai saldų šio aliejų mišinio aromatą, atsipalaiduosite išsyk – net jei skalbiniai neišdžiaustyti ar aplink triukšmauja vaikai.

Sužinokite, kokiais įvairiais būdais kasdienybėje galite panaudoti eterinių aliejų mišinį „Stress Away“. Patikiname – netrukus šis gaminys taps jūsų mėgstamiausias!

  1. Išvykite stresą

Garindami „Stress Away“, atsipalaiduokite ir iš naujo sutelkite mintis bei prisiminkite skirti daugiau dėmesio tiems dalykams, kuriuos galite kontroliuoti, o ne tiems, kurių suvaldyti negalite. Po ilgos dienos sugrįžus namo, visuomet gera skirti akimirką sau, tiesiog atsipalaiduoti, o gal pamedituoti, įkvepiant raminančių levandų, esančių šiame mišinyje, natų.

  1. Pasisemkite motyvacijos

Gaivus žaliųjų citrinų eterinio aliejaus, sudarančio „Stress Away“ mišinį, aromatas įkvepia pozityvų nusiteikimą ir įkvepia jus, užsiimant pomėgiais, darbais ar planais. Pažadinkite kūrybiškumą, garindami „Stress Away“ biure, savo svetainėje ar virtuvėje!

  1. Atpalaiduojanti SPA akimirka

Garuojanti vonia gali padėti nusiraminti ir atsipalaiduoti po ilgos darbo dienos ar kelionės! Įlašinkite mišinio „Stress Away“ į garuojančią vonią ar pėdų vonelę.

  1. Žvilgančioms plaukų sruogoms

Kedrų eterinis aliejus, esantis mišinio „Stress Away“ sudėtyje, pasižymi harmoningu, šiltu aromatu, kurį norisi užuosti dar ir dar. Masažuokite aliejumi „Stress Away“ galvos odą ir įtrinkite plaukus – mėgaukitės maloniu aromatu ištisą dieną.

  1. Barzdos priežiūra

Įlašinkite kelis lašus „Stress Away“ eterinių aliejų mišinio į barzdos aliejų – kvepėsite, tarsi ką tik grįžote iš nuotykių egzotiškame kampelyje. Miškingas, citrusinis „Stress Away“ kvapas yra neutralus ir tinkamas pasitelkti, siekiant išliekančios gaivos. Įlašinkite kelis lašus į kokosų aliejų – barzda blizgės ir bus švelni.

  1. Saldus aromatas

„Stress Away“ mišinys yra unikalus – tai vienintelis „Young Living“ eterinių aliejų mišinys, kurio sudėtyje yra vanilės. Dėl vanilės saldumo šis eterinis aliejus yra puikus įvairių mišinių ingredientas, sukuriantis aromatinį įspūdį, tarsi ką tik iš krosnies būtumėte ištraukę saldų skanėstą. Peržiūrėkite desertais kvepiančių aliejų derinių rekomendacijas, jog pasisemtumėte įkvėpimo!

  1. Kelionėje

„Stress Away“ įsigyti siūloma ne tik tradiciniuose eterinio aliejaus buteliuose, bet ir patogiuose buteliukuose su rutuliniais antgaliais. Tai reiškia, kad panorėję, visada galite mėgautis egzotiškomis žaliųjų citrinų, vanilės ir levandų natomis! Nešiokitės klasikinio aromato „Stress Away Roll-On“ savo rankinėje, krepšyje, turėkite automobilyje ar ant darbo stalo – prireikus tiesiog patepkite kaklą ir smilkinius.

O kuris „Stress Away“ aliejų mišinio naudojimo būdas jūsų mėgstamiausias?

Pasidalinkite savo rekomendacijomis komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,