Šv. Valentino dienos proga: kurkite romantiką su eteriniais aliejais

0 14/02/2022 - Gyvenimo būdas, NAMAI, SVEIKA GYVENSENA, Šventės

„Young Living“ visiems linki puikios Šv. Valentino dienos! Kadangi vasaris – meilės mėnuo, manome, kad tai tinkamas metas aptarti romantiškus eterinius aliejus, jų mišinius ir produktus, kurių sudėtyje yra aliejų. Nesvarbu, ar norite sukurti nuotaiką pasitelkę jausmingą mišinį, o gal tikitės palepinti ypatingą žmogų dovana, ar tiesiog planuojate skirti meilę sau, pasilepindami ypatingai saldžiais kvapais… šis tinklaraščio įrašas atsakys į klausimus apie romantiškiausius „Young Living“ produktus – kad šią Valentino dieną ore tvyrotų meilė!

Ar rožių eterinis aliejus gali pažadinti romantišką nuotaiką?

Pamirškite gėles! Siūlome šią Šv. Valentino dieną palepinti savo mylimą žmogų netikėta dovana – rožių eterinio aliejaus buteliuku. Gaiviai saldus, giliai raminantis rožių eterinio aliejaus aromatas lemia tai, kad šis aliejus – toks pat nuostabus, kaip ir žavingi rožių žiedai. Ar žinojote, kad kiekvienam 5 ml buteliukui pagaminti prireikia net 10 kg rožių žiedlapių? Todėl tai vienas brangiausių ir prabangiausių eterinių aliejų. Galite įlašinti lašelį šio aliejaus į vonią ar patepti kaklą, kad pasijustumėte pakiliau.

Rožių eterinis aliejus ir rožės žiedas

Kaip galiu sukurti nuotaiką su santalų eterinio aliejaus aromatu?

Jei būdami šalia savo partnerio jaučiatės šiltai ir pakiliai, tuomet siūlome baltųjų santalų aliejų „Sacred Sandalwood“. Baltųjų santalų eterinis aliejus pasižymi pozityviai nuteikiančiu, jaukiu, saldžiu aromatu. Santalų aromatas plačiai naudojamas kaip bazinė kvepalų nata. Kodėl gi nepasilepinus masažu? Praskieskite 2–3 lašus šio aliejaus su „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ baziniu aliejumi – mėgaukitės viliojančiu masažu.

Baltųjų santalų eterinis aliejus ir nugaros masažas

Kaip galiu sukurti meilės eliksyrą su kanangų aliejumi?

Vienas kanangų aliejaus ypatumų – jo universalumas. Šv. Valentino dieną siūlome panaudoti šį egzotišką aliejų ir susikurti ypač romantišką aromatinį derinį, kuris jūsų antrąją pusę privers dėl jūsų iš naujo pamesti galvą. Kanangų aliejus dera su rožių, jazminų ir eukaliptų aliejais. Tiek vienas aliejus, tiek aliejų derinys tobulai tiks Šv. Valentino dienai. Galite naudoti šį aliejų vietoje kvepalų ar įtraukti jį į grožio rutiną – ir tiesiog mėgautis švelniu kvapu.

Kanangų eterinis aliejus ir kvepalų buteliukas

Pakurstykite žiežirbas su pipirų aliejumi

Šv. Valentino dienai rekomenduojamų aliejų sąraše, ko gero, nesitikite pamatyti juodųjų pipirų aliejaus. Tačiau šis aliejus veikia stimuliuojančiai, todėl gali būti naudojamas masažams. Be to, siūlome ir maisto gamybai tinkamą juodųjų pipirų aliejų „Black Peppper+“, kurį naudodami lengvai pagardinsite romantiškus patiekalus.  Jis ne tik puikiai tinka sriuboms ir salotoms, bet gali būti naudojamas įvairiems marinatams bei yra puikus šviežių juodųjų pipirų pakaitalas!

„Black Pepper“ ir „Black Pepper+“ eteriniai aliejai ir vakarienė žvakių šviesoje

O kaip Šv. Valentino dieną eterinius aliejus ketinate naudoti jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com.

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,