Tipy pro rty k zulíbání

0 30/12/2019 - Domů, Infografika, KRÁSA, Péče o pokožku, Vyrobte si sami

Kvůli chladnému počasí možná budou vaše rty potřebovat trochu péče navíc. Začněte váš režim péče o rty peelingem na rty, který pomůže odstranit odumřelé kožní buňky. Pomůže odhalit jemnější pokožku a rty připraví pro dávku hydratace, když nanesete váš jedinečný balzám.

Zkuste použít vyživující balzám na rty, který je plný přírodních vosků a esenciálních olejů. Vzhled doplňte dle vašeho výběru balzámem Young Living, očními stíny Savvy Minerals Eyeshadow, rtěnkou nebo esenciálními oleji pro perfektní vzhled.

Peeling na rty

  • 1 lžička hnědého cukru
  • 1 lžička medu
  • 1 lžička olivového oleje
  • 1–2 kapky esenciálního oleje Lavender nebo jiného esenciálního oleje dle vašeho výběru*

Smíchejte hnědý cukr, med, olivový olej a esenciální olej Lavender v malé skleněné nádobě a míchejte, dokud nevznikne pasta. Použijte tak, že krouživými pohyby jemně vetřete do rtů, potom otřete nebo opláchněte. Uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

*Důrazně doporučujeme, abyste NEPOUŽÍVALI citrusové esenciální oleje nebo směsi, které mohou být nepříjemné na pokožce po peelingu.

Tónovací balzám na rty

  • 1 tuba balzámu na rty od Young Living (Lavender, Grapefruit, nebo Cinnamint)
  • Pro třpyt navíc přidejte špetku vašeho oblíbeného odstínu očních stínů Savvy Minerals Eyeshadow
  • ¼ tuby vašeho oblíbeného odstínu červené nebo růžové rtěnky
  • 1–2 kapky esenciálního oleje Lavender nebo jiného esenciálního oleje dle vašeho výběru (pro chladivý pocit přidejte olej Peppermint)
  • 1–2 malé, vzduchotěsné nádoby

Balzám na rty vyndejte z tubičky a dejte ho do malé skleněné misky nebo misky z nerezové oceli. Do hrnce s dvojitým dnem nalijte trochu vody, misku umístěte nad hrnec a na nízkém plameni zahřívejte, dokud se balzám na rty nerozpustí. Odstraňte z plotýnky, přidejte váš vybraný oční stín Savvy Minerals Eyeshadow, rtěnku a další esenciální oleje. Dobře promíchejte, nalijte do malých skleněných nádob a před použitím nechce v lednici zcela vychladnout.

Balzám na rty od Young Living poskytne hydrataci, oční stíny Savvy Minerals Eyeshadow dodají nepatrné množství lesku a vaše vybraná rtěnka dodá směsi barevný nádech.

Který balzám na rty od Young Living použijete? Dejte nám vědět v komentářích.

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.