Tipy pro rty k zulíbání

0 30 prosince, 2019 - Domov, Domů, Esenciální Olej, Infografika, Všechny příspěvky

Kvůli chladnému počasí možná budou vaše rty potřebovat trochu péče navíc. Začněte váš režim péče o rty peelingem na rty, který pomůže odstranit odumřelé kožní buňky. Pomůže odhalit jemnější pokožku a rty připraví pro dávku hydratace, když nanesete váš jedinečný balzám.

Zkuste použít vyživující balzám na rty, který je plný přírodních vosků a esenciálních olejů. Vzhled doplňte dle vašeho výběru balzámem Young Living, očními stíny Savvy Minerals Eyeshadow, rtěnkou nebo esenciálními oleji pro perfektní vzhled.

Peeling na rty

  • 1 lžička hnědého cukru
  • 1 lžička medu
  • 1 lžička olivového oleje
  • 1–2 kapky esenciálního oleje Lavender nebo jiného esenciálního oleje dle vašeho výběru*

Smíchejte hnědý cukr, med, olivový olej a esenciální olej Lavender v malé skleněné nádobě a míchejte, dokud nevznikne pasta. Použijte tak, že krouživými pohyby jemně vetřete do rtů, potom otřete nebo opláchněte. Uchovávejte ve vzduchotěsné nádobě.

*Důrazně doporučujeme, abyste NEPOUŽÍVALI citrusové esenciální oleje nebo směsi, které mohou být nepříjemné na pokožce po peelingu.

Tónovací balzám na rty

  • 1 tuba balzámu na rty od Young Living (Lavender, Grapefruit, nebo Cinnamint)
  • Pro třpyt navíc přidejte špetku vašeho oblíbeného odstínu očních stínů Savvy Minerals Eyeshadow
  • ¼ tuby vašeho oblíbeného odstínu červené nebo růžové rtěnky
  • 1–2 kapky esenciálního oleje Lavender nebo jiného esenciálního oleje dle vašeho výběru (pro chladivý pocit přidejte olej Peppermint)
  • 1–2 malé, vzduchotěsné nádoby

Balzám na rty vyndejte z tubičky a dejte ho do malé skleněné misky nebo misky z nerezové oceli. Do hrnce s dvojitým dnem nalijte trochu vody, misku umístěte nad hrnec a na nízkém plameni zahřívejte, dokud se balzám na rty nerozpustí. Odstraňte z plotýnky, přidejte váš vybraný oční stín Savvy Minerals Eyeshadow, rtěnku a další esenciální oleje. Dobře promíchejte, nalijte do malých skleněných nádob a před použitím nechce v lednici zcela vychladnout.

Balzám na rty od Young Living poskytne hydrataci, oční stíny Savvy Minerals Eyeshadow dodají nepatrné množství lesku a vaše vybraná rtěnka dodá směsi barevný nádech.

Který balzám na rty od Young Living použijete? Dejte nám vědět v komentářích.

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.