7 každodenních použití směsi Young Living Stress Away®

0 03/05/2023 - Objevte esenciální oleje, Produkty YL, YOUNG LIVING

Díky přirozeně lahodným tónům, jako je limetka, vanilka, levandule a další, není žádným překvapením, že směs esenciálních olejů Young Living Stress Away® je jedním z našich nejpopulárnějších produktů. Tuto patentovanou směs vymyslel náš zesnulý zakladatel D. Gary Young. Je kombinací olejů z celého světa, jejímž výsledkem je vůně, kterou lze použít k zahnání stresu! Když ucítíte citrusovo-sladkou vůni, nemůžete si pomoci, musíte se zastavit, zhluboka se nadechnout a uvolnit se – i s nesloženým prádlem, nekonečným seznamem úkolů a divokými dětmi, které pobíhají kolem.

Podívejte se, jak si můžete užít chvíle rozjímání během dne za pomoci našich hlavních tipů, díky kterým se zamilujete do této nádherné směsi!

Obrázek směsi esenciálních olejů Young Living Stress Away®.

 

Meditujte

Uprostřed chaosu života je důležité udělat si chvilku na odpočinek a přemítání. Směs Young Living Stress Away může být perfektním doplňkem meditace. Pomůže vám najít klid a pohodu. Jednoduše naneste několik kapek na zápěstí, spánky nebo krk, než začnete meditovat. Zklidňující vůně vám může pomoci dosáhnout hlubšího stavu uvolnění. Umožní vám zcela se ponořit do meditace a vytěžit z ní co nejvíce.

Obrázek ženy, která medituje.

 

Uvolněte se s lázeňskou péčí

Když se potřebujete uvolnit, zkuste přidat směs Young Living Stress Away do koupele. Zklidňující vůně směsi může pomoci uvolnit napětí a podpořit pocit pohody. Pro ještě luxusnější prožitek vyzkoušejte naše koupelové bomby Young Living Stress Away Relaxing Bath Bombs. Tyto šumivé koupelové bomby jsou obohacené relaxační vůní naší patentované směsi. Vytvoří lázeňský prožitek v pohodlí vašeho vlastního domova.

Obrázek ženy v bublinkové koupeli.

 

Milujte své vlasy

Teplá, ukotvující vůně oleje z cedru ve směsi Young Living Stress Away je tak lákavá, že si ji budete chtít vzít všude s sebou. Můžete toho dosáhnout tak, že směs zředíte a vmasírujete do pokožky hlavy a vlasů. Tuto vůni si užijete během dne a navíc zanechá vaše vlasy lesklé a hebké. Vyzkoušejte to a prokažte svým kadeřím trochu lásky!

Obrázek ženy, která si masíruje olej do vlasů.

 

Starejte se o své vousy

Pro svěží a povzbudivou vůni zkuste nanést směs Young Living Stress Away na vousy. Dřevitá, citrusová vůně je dostatečně všestranná na to, aby ji mohl nosit kdokoli, proto je také skvělou volbou pro vousy. Jednoduše přidejte několik kapek do kokosového oleje a vmasírujte do vousů, které budou lesklé a hebké!

Obrázek muže nanášejícího olej na vousy.

 

Nechte se inspirovat

Veselá, osvěžující vůně limetky ve směsi Young Living Stress Away vás může povzbudit a inspirovat, když tvoříte nebo se soustředíte. Mějte lahvičku na pracovním stole a jemně vdechujte tuto vůni, kdykoli potřebujete dávku inspirace. Povznášející vůně může přinést pocit jasnosti a vytvořit prostor pro větší kreativitu a produktivitu. Vyzkoušejte ji, až budete příště tvořit či pracovat, a poznejte, jak vám směs Young Living Stress Away může pomoci s inspirací.

Obrázek ženy, která pracuje u stolu.

 

Vezměte si ji s sebou na cesty

Vezměte si s sebou exotickou vůni limetky, vanilky a levandule, kamkoli jdete, díky našemu kuličkovému aplikátoru Young Living Stress Away Roll-On. Toto praktické balení vám umožní užít si ukotvující, relaxační vůni směsi Young Living Stress Away na cestách. Mějte ji v kabelce, batohu, autě, nebo na stole a naneste ji na zátylek a spánky, kdykoli máte pocit, že je toho na vás příliš. Díky tomuto kuličkovému aplikátoru se můžete zatoulat kamkoli a udělat si klidnou chvilku, ať jste kdekoli.

Obrázek ženy nanášející kuličkový aplikátor Young Living Stress Away® Roll-On.

 

Vytvořte si sladkou vůni

Young Living Stress Away je neuvěřitelně všestranná směs esenciálních olejů, kterou lze použít mnoha různými způsoby. Díky jedinečné kombinaci báječných vůní, včetně limetky, vanilky, cedru, kopaivy a levandule, představuje perfektní základ pro tvorbu vlastních směsí, které uspokojí vaše specifické potřeby. Můžete ji smíchat s dalšími oleji, abyste vytvořili vlastní osobitou vůni, nebo ji použijte samostatně jako nádherně vyrovnanou vůni. Možnosti jsou nekonečné!

Tady je několik vzrušujících směsí, které můžete vytvořit s použitím Young Living Stress Away:

Krásné ráno

Toulavost

Povzbuzení ke studiu

  • 5 kapek oleje z bergamotu
  • 3 kapky oleje z levandule (Lavender)
  • 2 kapky směsi Young Living Stress Away

Žena míchající vlastní směs.

 

Označte tento článek jako „to se mi líbí“ a dejte nám vědět, jak rádi používáte směs Young Living Stress Away!

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.