7 každodenních použití směsi Stress Away

0 30/03/2020 - Všechny příspěvky

Díky přirozeně lahodným vůním, jako je limetka, vanilka, levandule a další, není žádným překvapením, že směs esenciálních olejů Stress Away je jedním z nejoblíbenějších produktů Young Living! Když ucítíte citrosovo-sladkou vůni, nemůžete si pomoci, musíte se zastavit, zhluboka se nadechnout a relaxovat – i s nesloženým prádlem, seznamem úkolů a divokými dětmi kolem vás.

Podívejte se, jak můžete přidat ještě více dobroty esenciálního oleje Stress Away do vašeho každodenního života díky našim tipům, se kterými se tato směs stane jednou z vašich nejpoužívanějších!

  1. Zažeňte stres rozptylováním

Mít chvilku pro sebe a odpočinout si vám může pomoci zaměřit se na vaše myšlenky a pamatovat si, abyste se soustředili na věci, které můžete ovlivnit, místo věcí, které ovlivnit nemůžete. Přijďte domů po dlouhém dni a udělejte si chvilku, abyste se uvolnili, odpočinuli si nebo meditovali a vychutnali si zklidňující vůni oleje Lavender, když směs Stress Away rozptylujete.

  1. Nechte se inspirovat

Veselá vůně esenciálního oleje Lime ve Stress Away dodává této směsi povznášející vůni, která vás může inspirovat, zatímco tvoříte, pracujete nebo plánujete. Pomozte si uvolnit cestu za větší kreativitou a rozptylujte směs Stress Away na pracovním stole, v kreativním koutku nebo v kuchyni!

  1. Uvolněte se s lázněmi

Horká koupel je přesně to, co vám pomůže zklidnit se a vychutnat si odpočinek po dlouhém dni v práci nebo na cestách! Přidejte směs Stress Away do horké vody ve vaně nebo do požitkářské koupele na nohy.

  1. Milujte vaše vlasy

Esenciální olej Cedarwood ve Stress Away poskytuje této směsi ukotvující, teplou vůni, kterou s sebou budete chtít všude nosit. Vmasírujte směs Stress Away do vlasů a vlasové pokožky a užijte si vůni, která vás bude během dne obklopovat.

  1. Starejte se o vaše vousy

Přidejte několik kapek směsi esenciálních olejů Stress Away do vašeho oleje na vousy a budete vonět, jako byste se právě vrátili z dobrodružství v exotické zemi. Dřevitá, citrusová vůně směsi Stress Away vytváří skvělou neutrální vůni, která vám pomůže zůstat svěží. Přidejte několik kapek do kokosového oleje, abyste vašim vousům dodali lesklý, hladký vzhled!

  1. Vytvořte sladkou vůni

Směs Stress Away je jedinečná, protože je to jediná směs esenciálních olejů od Young Living, která obsahuje vanilku. Díky sladké vanilce je tento esenciální olej skvělý k dodání cukrové, sladké vůně směsím, které voní jako byste z trouby právě vytáhli sladkou dobrotu. Podívejte se na náš článek Směsi do difuzéru vonící po sladkých dobrotách, abyste se inspirovali k vlastnímu tvoření!

  1. Vezměte si tuto směs s sebou na cesty

Směs Stress Away je k dispozici nejen v našich tradičních lahvičkách na esenciální oleje, ale také v praktickém balení s kuličkovým aplikátorem, což znamená, že si tuto exotickou směs s limetkou, vanilkou a levandulí můžete vzít kamkoli! Dejte si tento klasický kuličkový aplikátor Stress Away Roll-On  do kabelky, tašky, auta nebo ho mějte na stole a nanášejte na zátylek a spánky.

Jak směs Stress Away nejraději používáte vy?

V komentářích nám prozraďte vaše tipy!

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.