Išvalykite ir sutvarkykite savo namus šį pavasarį su „Thieves®“

0 20/04/2023 - NAMAI, Valymas

Pavasaris yra atsigavimo laikas, ar gali būti geresnis būdas priimti ir džiaugtis pavasariu nei kruopščiai išvalyti ir sutvarkyti namus? Renkantis natūralios kilmės produktus iš Young Living „Thieves®“ asortimento, jūs galite susikurti laimingus ir sveikus namus be jokių kompromisų. Nors įprastiniuose valymo produktuose gali būti aštrių chemikalų, galite būti ramūs naudodami „Thieves“ – visi „Thieves“ produktai yra natūralios kilmės, netestuoti su gyvūnais ir veganiški, tai švelni, tačiau veiksminga alternatyva jūsų namams. Šiame tinklaraščio įraše mes dalinsimės pavasarinio valymo patarimais ir namų tvarkymo metodais su „Thieves“ pagalba!

Image of woman holding a basket full of Thieves® cleaning products.

1 žingsnis: vonia

Pradėkime visų mažiausiai mėgstamu darbu sąraše – vonia. Pradėję nuo mažiausiai mėgstamos užduoties, jausite didesnį pasiekimą ir motyvaciją tęsti savo darbų sąrašą. Naudodami mūsų „Thieves“ linijos produktus darbą atliksite lengviau ir jis suteiks jums daugiau džiaugsmo. Norėdami kokybiškai nušveisti paviršius nenaudojant aštrių chemikalų ir likučių, pasitelkite mūsų „Kitchen & Bath Scrub“. Arba praskieskite mūsų patikimą „Thieves Household Cleaner“ norėdami sukurti valymo sprendimus visiems vonios paviršiams, įskaitant stiklą, sienas ir dar daugiau!

Iškraustę nereikalingus daiktus ir sutvarkę savo vonią, galėsite paversti ją malonia ir funkcionalia vieta. Apsvarstykite krepšelių ar dėžučių naudojimą tvarkingai sudėti būtiniausius dalykus ir nepamirškite išmesti tuščių indelių ir buteliukų. Įdėjus šiek tiek pastangų ir pasitelkus „Thieves“ produktus, jūsų vonia gali tapti šviesia ir malonia erdve.

Image of woman cleaning bathroom sink using Thieves® Kitchen & Bath Scrub.

2 žingsnis: svetainė

Dabar keliaujame į svetainę. Tai vieta, kur jūs atsipalaiduojate ir priimate svečius, todėl tai turi būti tvarkinga erdvė, kurioje norisi būti. Ant kilimo yra jūsų keturkojo draugo letenų pėdsakų arba kažkas kažką išliejo, kai visa šeima žiūrėjote filmą? Peržiūrėkite mūsų „Thieves Spring Cleaning Guide“ norėdami atrasti visą eilę skirtingų „pasidaryk pats“ receptų, skirtų įveikti nešvarumus. Jeigu pirmą kartą valydami kažką praleidote, griebkite mūsų „Thieves Spray“ – tai greitas ir patogus, nešiojamas valymo sprendimas, kuris iš karto atgaivina paviršius.

Norėdami sutvarkyti svetainę pradėkite nuo daiktų, kurie neturėtų būti svetainėje išnešimo, bei daiktų, kurių jau nebenaudojate, atsikratymo. Peržiūrėkite knygas, žurnalus ir laikraščius – atiduokite perdirbti arba padovanokite, jeigu jums daugiau jų nebereikia. Pamąstykite apie funkcionalių laikymo sprendimų įsigijimą tokių kaip krepšių, kuriuose galėtumėte tvarkingai laikyti antklodes, arba aliejų dėklus eterinių aliejų laikymui. Naudokite dekoratyvines dėžutes ar padėkliukus mažiems daiktams tokiems kaip puodelių padėkliukai ar žvakės. Pasinaudodami šiais paprastais pasiūlymais, jūs galite transformuoti savo svetainę į švarią, ramią ir tvarkingą erdvę.

Image of man cleaning coffee table with Thieves® Spray.

3 žingsnis: miegamasis

Dabar pakalbėkime apie šventovę, miegamąjį. Švarus ir tvarkingas miegamasis gali pagerinti jūsų miego kokybę ir bendrą savijautą. Skalbkite savo patalynę su „Thieves Laundry Soap“, tai mūsų augalinis, itin koncentruotas produktas, kuris švelniai išplauna jūsų skalbinius, suteikia jiems gaivumo ir jie kvepia švelniu citrusiniu kvapu be jokių siurprizų ar sintetinių likučių.

Kas liečia organizavimą, peržiūrėkite savo rūbus ir padovanokite tuos, kurių daugiau nebenešiojate arba kurių jums nebereikia. Pagalvokite apie dėžes, kurios telpa po lova, kuriose galėtumėte laikyti didesnius daiktus tokius kaip atsarginė patalynė ir rankšluosčiai. Panaudokite stiklainėlius sudėti mažiems daiktams jūsų miegamojo staliuko stalčiuje tokiems, kaip ausinės ir jūsų mėgstamiausias rutulinis eterinis aliejus. Laikykitės šių patarimų, norėdami sukurti ramią ir tvarkingą aplinką, kurioje galėsite atsipalaiduoti ir gerai išsimiegoti.

Image of woman making her bed.

4 žingsnis: virtuvė

Ir galų gale, imkimės virtuvės! Virtuvėje daugiausiai visko vyksta ir ji greitai gali tapti netvarkinga ir nešvari, taigi labai svarbu išlaikyti ją švarią ir organizuotą. Norėdami atsikratyti nereikalingų daiktų virtuvėje, pradėkite išmesdami pasibaigusio galiojimo ar nenaudojamus daiktus iš sandėliuko ar šaldytuvo. Raskite funkcionalius talpos sprendimus, siekiant maksimaliai išnaudoti spintelių ir stalčių erdvę. Išlaikykite savo maistą šviežią, apsaugotą ir tvarkingą specialiose šaldytuvui skirtose dėžutėse.

Valymui naudokite mūsų „Thieves Household Cleaner“ nuvalyti paviršius ir prietaisus, įveikite svyrantį nešvarių indų bokštą su mūsų „Thieves Washing Up Liquid“, ir nuplaukite nešvarumus nuo vaisių ir daržovių su mūsų „Thieves Fruit & Veggie Soak“. Kad ir kokia būtų situacija, mūsų natūralios kilmės valymo produktai siūlo švelnias ir efektyvias alternatyvas jums ir jūsų šeimai. Tik nepamirškite laikyti savo „Thieves“ produktų saugiai ir toliau nuo tiesioginės saulės.

Image of woman cleaning dishes using Thieves® Washing Up Liquid.

5 žingsnis: prisėskite ir atsipalaiduokite!

Pavasarinis valymas ir tvarkymas gali būti didelis iššūkis, tačiau rezultatai visada džiugina! Skirdami laiko susitvarkyti ir kruopščiai išvalyti namus jūs galite susikurti saugią oazę, kurioje galėsite atsipalaiduoti, būsite produktyvūs ir apskritai jausitės gerai. Rinkdamiesi natūralios kilmės produktus, tokius kaip mūsų „Thieves“ linija, galėsite džiaugtis švariais ir gaiviai kvepiančiais namais, kuriuose nebus aštrių chemikalų. Taigi, po to kai baigsite savo valymą, skirkite minutę atsipalaiduoti ir pasimėgauti savo naujai sutvarkyta erdve. Mėgaukitės švara kvepiančiu „Thieves“ ir savo pasiekimo jausmu!

Image of woman relaxing on the sofa.

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio įrašo ir parašykite, kaip jums patinka tvarkyti namus pavasarį!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,