Kam naudojamas šlamučių eterinis aliejus? | 8 dalykai, kurių nežinojote

1 10/06/2019 - Eterinis Aliejus, Į PRADŽIĄ

Šlamučiai – tiek nuostabus vieno augalo eterinis aliejus, tiek puikus populiarių mišinių, tokių kaip „Deep Relief“, ingredientas. Žvalumo suteikiantis aromatas, kurį sudaro persipinančios žemės ir žolelių natos, gelbsti siekiant nuvyti tingėjimą į šalį. Ir tai tik tuzino būdų, kuriais šis universalus aliejus veikia, pavyzdys.

Nors tai naudingas augalas, tačiau jis taip pat – retas ir kiek mistiškas… tad pateikiame jums 8 įdomius faktus ir patarimus apie šį pamėgtą eterinį aliejų. Kviečiame praplėsti savo žinias apie eterinius aliejus – ir dalintis jomis su draugais ir visais besidominčiais.

 1. Šlamučių žiedai neretai vadinami amžinos jaunystės ar nemirtingumo šaltiniu (Immortelle), galbūt dėl jų eterinio aliejaus veiksmingumo, išlyginant senėjimo linijas ir nelygius odos tonus. Pasilepinkite grožio procedūra namuose!

 

 1. Šlamučiai – savaime pasisėjantis augalas, priklausantis astrinių šeimai. Jie auga akmenuotose ir smėlėtose teritorijose Viduržemio jūros regione. Jei jums patinka šlamučių aliejus, rekomenduojame nuvykti į Kroatiją ir pasigrožėti šiuo čia vešinčiu augalu.

 

 1. Žodis „šlamutis“ (angl. „helichrysum“) kilęs iš lotynų ir graikų kalbų, reiškia aukso spiralę. Nuostabūs maži auksiniai žiedai išties nusipelno šio pavadinimo.

 

 1. Jaučiate energijos stygių? Įlašinkite šlamučių ir spindulinių eukaliptų aliejus į garintuvą. Šviežias, gaivus, žemiškas aromatas atgaivins patalpas ir padrąsins, prieš imantis darbų. Be to, šis aromatas tinkamas ir vaikams atliekant namų darbus.

 

 1. Šis eterinis aliejus gaminamas iš mažų žiedelių. Distiliuojamas garais iš augalo gležnų žiedų, tad kiekvieno distiliavimo metu išgaunamas nedidelis kiekis aliejaus. Šis aliejus pasižymi koncentruotomis, kompleksinėmis charakteristikomis, jame yra natūralių komponentų nerilacetato, gama-kurkumeno ir alfa-pineno.

 

 1. Išsiruošėte sportuoti? Vienas iš pagrindinių šlamučių aliejaus naudojimo būdų – sportinis masažas. Sumaišykite kelis šlamučių ir pipirmėčių eterinių aliejų lašus su baziniu aliejumi „Young Living V-6“ ir įmasažuokite raumenis. Patikiname – kitą dieną bėgimo takelis nebeatrodys toks bauginantis.

 

 1. Šlamučiai įprastai renkami laukinėje gamtoje Kroatijos Dalmatijos regiono akmenuotose pakrantėse, tačiau „Young Living“ šlamučiai kultivuojami ūkyje Splite, Kroatijoje. Augindama šį retą augalą, „Young Living“ saugo jį nuo beatodairiško kultivavimo. Naudodami šlamučių eterinį aliejų, padedate mums remti tvarią žemdirbystę. Argi tai ne puiku?

 

 1. Pabuvus saulėje, oda tapo dulsva ir sausa? Atgaivinkite ją, pasitelkę raminantį šlamučių, levandų ir kokosų aliejų mišinį. Švelniai masažuokite mišiniu odą bei atsigaivinkite karštyje, mėgaudamiesi medaus-levandų lemonadu.

O kuo šlamučiai patinka jums?

Pasidalinkite komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

3 Komentarai

 • Mama 06/11/2019 - 11:29 AM Atsakyti

  Labai įdomu. Ir kaip tik neseniai sužinojau, kad YL, iškultivavęs Kroatijos žemes dėl šlamučio, sunaikino laukinį šlamutį tose vietovėse tam, kad gautų didesnius kiekius šlamučio eterinio aliejaus. Tad labai įdomu, kas teisinga, kas ne.

 • Teta 08/01/2020 - 11:44 AM Atsakyti

  Jus klaidingai informuota,gerbiamoji.Nuvykite i Kroatija pati ir sužinosite tiesa.Patarčiau kreiptis i nepriklausomas atsakingas valstybines institucijas.Tada nekils abejoniu pačiai ir neklaidinsite visuomenės.

  • Admin 08/04/2020 - 11:34 AM Atsakyti

   Laba diena, Teta, dėkojame už komentarą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų gaminius, susisiekite su mumis adresu lithuania@youngliving.com

  Atsakyti

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  * Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,