Kaip pasigaminti muilą-plaušinę?

1 03/05/2019 - Eterinis Aliejus, Gera savijauta, Į PRADŽIĄ

Pasigaminkite patys: muilas-plaušinė su eteriniais aliejais

Šveičiamasis muilas – tinkamas tiek vonios, tiek dušo procedūroms! Vienintelis dalykas, smagesnis už muilo-plaušinės gaminimą, yra jos naudojimas! Laikykite šį muilą prie kriauklės rankų prausimui arba naudokite duše – ir mėgaukitės spindinčia oda nuo pečių iki pirštų galiukų!

Pasigaminti eteriniais aliejais praturtintą muilą-plaušinę visai nesunku – prireiks vos kelių ingredientų. Išbandykite, ir mėgaukitės švelnia oda!

Pagal šį receptą pasigaminsite apie 15 muilų.

 

Ingredientai:

3 natūralios plaušinės, kiekviena iš jų – apie 12-15 cm ilgio

900 g skaidrus glicerino muilas

Muilo dažai

Eteriniai aliejai – žr. rekomendacijas žemiau

7-8 cm skersmens apvalios silikoninės formos

 

Paruošimas:

  1. Išpjaukite iš plaušinės 2.5 cm pločio diskelius ir gulsčiai įdėkite juos į silikonines formas.

YL rekomendacija: Prieš patalpinant į formą, užriškite raištelį aplink plaušinę. Raišteliu galėsite pakabinti šį muilą vonioje, jog galėtumėte jį patogiau naudoti!

  1. Padalinkite glicerino muilą į 28 g kvadrato formos gabaliukus. 2 kvadratinius gabaliukus įdėkite į mikrobangų krosnelės indą ir kaitinkite 30 sekundžių, kol išsilydys.

YL rekomendacija: Du kvadratiniai gabalėliai sudaro vieną muilą. Norėdami pasigaminti didesnio dydžio muilą, ištirpinkite jo daugiau, ir įlašinkite pakankamą kiekį aliejų ir dažų, jog išlaikytumėte reikalingą ingredientų santykį. Savos gamybos muilą naudoti ypač smagu, nes jo aromatas ir spalva – pačių vaizduotės vaisius.

  1. Į ištirpdytą glicerino muilą įlašinkite 3-4 lašus muilo dažų ir 3-4 lašus pamėgto eterinio aliejaus ar aliejų mišinio. Gerai išmaišykite.
  2. Supilkite glicerino muilo masę į silikoninę formą, jog plaušinė būtų apsemta.
  3. Pakartotinai pilkite glicerino muilą, kol plaušinė bus visiškai apsemta. Palikite 2-3 val., jog išdžiūtų. Išimkite muilą iš silikoninės formos ir mėgaukitės prausimosi malonumais!

 

Kodėl dera šveisti odą?

Šveisdami odą, pašalinate negyvų ląstelių sluoksnį, esantį odos paviršiuje. Pašalinus šias ląsteles, paviršiuje atsiduria apatiniai sluoksniai, tad oda tampa šviesesnė.

Tačiau sveikai atrodanti oda nėra vienintelė priežastis. Negyvų odos ląstelių pašalinimas palengvina produktų, pvz., serumų ir losjonų, įsigėrimą į odą. Siekdami turėti šilko švelnumo odą, šveiskite ją 2-3 kartus per savaitę bei sudrėkinkite ją maitinamuoju kremu. Šveitimo ir drėkinimo procedūra padės atjauninti ir atgaivinti net ir sausiausią odą!

YL rekomendacija: Šių muilų plaušinės veikia kaip kūno šveitikliai, tačiau yra pernelyg šiurkščios veido odai.

 

Įdomūs faktai apie plaušines

Ar žinote, kodėl kalbėdami apie muilus-plaušines, akcentuojame, jų natūralumą? Nes plaušinės gaminamos iš vijoklinio augalo! Šiūruoklė (L. aegyptiaca; L. acutangula) – tai augalas, iš kurio prinokusių vaisių daromos plaušinės (angl. Loofahs; luffas), saugančios odą nuo išsausėjimo.

Dieviški putojantys aromatai

Kiekvienam muilui-plaušinei pagaminti pakanka 3-4 lašelių eterinio aliejaus. Jei norite aromatui sumaišyti keletą eterinių aliejų, tuomet nepersistenkite.  Jei nutarėte sumaišyti keletą eterinių aliejų, rekomenduojame šias idėjas:

Lengvas atokvėpis: „Peace & Calming“ mišinys su „Copaiba“ (kopalių) aliejumi

Putojanti puokštė: „Lavender“ (levandų) su „Geranium“ (pelargonijų) aliejumi

Raminanti gaiva: „Patchouli“ (pačiulių) su „Bergamot“ (bergamočių) aliejumi

Vyriškumo energija: „Shutran“ mišinys su „Northern Lights Black Spruce“ (juodųjų eglių) aliejumi

Citrusinės putos: „Tangerine“ (mandarinų) su „Grapefruit“ (greipfrutų) aliejumi

Miško žaluma: „Pine“ (pušų) su „Cedarwood“ (kedrų) aliejumi

 

Tad ar jau nusprendėte, kuriuos eterinius aliejus naudosite, gamindami savuosius muilus-plaušines?

Pasidalinkite idėjomis komentaruose!

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,