Ar eteriniai aliejai palieka dėmes?

0 17/10/2019 - ETERINIAI ALIEJAI, Eterinių aliejų naujokams, Standartai ir sauga

Nuo aromaterapijos iki atsipalaidavimo po treniruočių… galite naudoti eterinius aliejus įvairiais šauniais būdais. „Geranium“ pelargonijų aliejus atgaivina odą, „Lemon“ citrinų aliejus puikiai tinka norint pasigaminti šiukšliadėžės gaiviklį, „Lavender“ levandų aliejus skatina ramybę ir atsipalaidavimą, o mūsų eterinių aliejų asortimentas „Plus“ paįvairins jūsų receptus. Gryni eteriniai aliejai yra svarbi bet kurios rutinos dalis, nesvarbu, ar kalbama apie odos priežiūrą, valymą, atsipalaidavimą ar tiesiog bendrą savijautą. Siekdami užtikrinti, kad jūsų kasdienybėje nebūtų su aliejais susijusių nesklandumų, atsakome į jūsų klausimus apie tai, ar eteriniai aliejai palieka dėmes ant drabužių ir kitų audinių.

K: Ar eteriniai aliejai palieka dėmes?

A: Išskyrus toliau išvardytas išimtis, gryni eteriniai aliejai nepalieka dėmių. Kadangi jie yra lakūs, eteriniai aliejai išgaruoja nepalikdami riebalų dėmių ant drabužių ar audinių, kurios, priešingai, gali atsirasti užtiškus lašeliui bazinio aliejaus. „Young Living“ gryni eteriniai aliejai nepalieka riebalų dėmių.

K: Kurie eteriniai aliejai palieka dėmes?

A: Nors gryni eteriniai aliejai nepalieka riebalų dėmių, didesnis aliejaus kiekis gali palikti žymę dėl natūralių tamsių ar gelsvų dažų, išgaunamų iš originalių augalinių medžiagų. Taigi, būkite atsargūs naudodami šiuos eterinius aliejus, dėvėdami mėgstamus baltus marškinėlius, ar ties močiutės dovanota staltiese.

Aliejai, kurie palieka dėmes dėl natūralios tamsios spalvos:

Aliejai, kurie palieka dėmes dėl natūralios gelsvos spalvos*:

*Gelsva spalva pamažu išnyksta, tačiau vis tiek venkite jų naudojimo šalia baltų audinių.

K: Kaip šie eteriniai aliejai palieka dėmes?

A: Tepdami bet kurį iš šių aliejų tiesiai ant balto audinio, paliksite dėmę (galbūt to specialiai siekiate, jei bandote nudažyti kaklaraištį?). Tačiau jei spalvos keisti nepageidaujate, tuomet venkite šių veiksmų:

  • Patepę aliejais odą ir nepalaukę kol aliejus įsigers, nesirenkite drabužių.
  • Nepilkite į skalbimo mašiną.
  • Nelašinkite ant drabužių ar kitų audinių.

K: Kaip galiu naudoti tamsių atspalvių aliejus?

A: Nors tiesa, kad šie eteriniai aliejai gali palikti dėmes, tačiau aliejai taip pat turi daug naudingų savybių. Jei naudosite aliejus atsargiai, tuomet jų naudą pajusite jūs patys (o ne jūsų drabužiai)! Štai keletas būtų, kaip naudoti tamsių atspalvių aliejus:

  • Įlašinkite lašą „Blue Tansy“ bitkrėslių aliejaus į savo drėkinamąją priemonę, kad praskiestumėte spalvą ir padėtumėte sumažinti dėmių ant odos atsiradimą.
  • Garinkite „Jasmine“ jazminų aliejų, kad pripildytumėte namus sodraus, švelnaus aromato.
  • Sumaišykite „German Chamomile“ vaistinių ramunių aliejų ir „Young Living V-6® bazinį aliejų – naudokite siekdami praturtinti masažo patirtį.
  • Pasigaminkite patys vonios pieštukų rinkinį vaikams, kuris taip pat atstos muilą.
  • Atminkite, šie aliejai gali nudažyti jūsų garintuvą, priklausomai nuo aliejų ir naudojamo aliejų kiekio. Po kiekvieno naudojimo būtinai išvalykite garintuvą.

Beje, kai kurie mūsų siūlomų populiarių mišinių taip pat yra tamsesnio atspalvio, tad gali nudažyti – pvz., „Peace & Calming“ ir „Valor“.
 Nepamirškite prieš naudojimą perskaityti aliejų etikečių!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,