Sveiki plaukai – jokių rūpesčių! 3 namų gamybos eteriniais aliejais praturtintos priemonės plaukams

0 28/07/2019 - GROŽIS, Pasidaryk pats, Plaukų priežiūra

Nuo modeliavimo įrankių iki kasmėnesinių dažymo ritualų… tai gali pažeisti plaukus. Jei jūsų plaukų sruogos atrodo pavargusios, visai nėra būtina rišti plaukų. Naudokite eterinius aliejus plaukams, jog suteiktumėte žvilgėjimo ir elastingumo – džiaukitės išsvajotais sveikais plaukais! Viską, ko reikia, jog jūsų kasos išverstų visus iš koto, ko gero, jau turite namuose, įskaitant eterinius aliejus, bazinius aliejus, vandenį ir keletą kitų įrankių ir ingredientų.

Tad ko laukiate? Apsirūpinkite visais reikiamais ingredientais ir išbandykite šias plaukų priemones – jog lengviau galėtumėte formuoti, pamaitinti ir džiaugtis žvilgančiais plaukais.


Pasigaminkite patys: sausų plaukų purškiklis

Pirmiausia kviečiame išbandyti šį paprastą sausų plaukų atgaivinimo priemonės receptą. Jei jūsų plaukai prarado gyvybingumą ar yra natūraliai sausi, šia neriebinančia priemone galite purkšti plaukus, jog juos sudrėkintumėte. Naudokite šį purškiklį prieš džiovindami plaukus džiovintuvu, jog išryškintumėte žvilgesį, arba po modeliavimo norėdami užbaigti šukuoseną, ar bet kuriuo dienos metu, siekdami kontroliuoti plaukų garbanojimąsi ir sutramdyti nepaklusnius plaukus.

Šį mišinį sudarantys eteriniai aliejai plaukus maitina ir suteikia jiems žvilgėjimo, simondsijų aliejus ir „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinis aliejus prasiskverbia į plaukų sruogas, taip suteikiamas ilgalaikis ir neriebinantis, drėkinantis plaukų maitinimas.

Ko prireiks:

Kaip pasigaminti:

 • Supilkite visus ingredientus į 350 ml stiklinį purškiamą butelį.
 • Gerai suplakite prieš purkšdami drėgnus plaukus, venkite purkšti ant šaknų. Arba užpurkškite ant rankų ir įtrinkite plaukus, jog sudrėkintumėte norimas vietas.
 • Įprastai išdžiovinkite ir modeliuokite plaukus. Pagal poreikį lengvai purkškite plaukus po modeliavimo, jog suteiktumėte papildomo žvilgesio.

Pasigaminkite patys: karštas aliejus

Kartais jūsų plaukams reikia papildomos priežiūros. Galbūt tai baseino chemikalai nuvargino jūsų plaukus, o gal dėl saulės galvos oda ėmė pleiskanoti… skirkite laiko pasirūpinti plaukais. Palepinkite drėgmės pristigusius, pažeidžiamus plaukų galiukus – pasitelkite giliai kondicionuojančią priemonę su tam tinkamiausiais eteriniais aliejais.

Ko prireiks:

Kaip pasigaminti:

 • Pakaitinkite vandenį ant viryklės ir supilkite jį į didelį stiklinį indą.
 • Supilkite alyvuogių aliejų ir saldžiųjų migdolų aliejų į nedidelį stiklainį ir įstatykite stiklainį į indą su karštu vandeniu, palikite 5-10 minutes iki kol aliejus sušils, tačiau neįkais. Patikrinkite aliejų kas 2 minutes iki kol jis bus tinkamos temperatūros. Įkišus pirštą į aliejų, turėtumėte nejausti jokio diskomforto.

YL patarimas: būkite atsargūs, jog neperkaitintumėte aliejaus, jog nenusidegintumėte. Nors priemonė vadinama karštu aliejumi, tačiau aliejus iš tiesų turėtų būti šiltas.

 • Įpilkite eterinius aliejus ir gerai išmaišykite.
 • Tepkite nuo plaukų šaknų iki galiukų, masažuodami galvos odą ir įtrindami į plaukų galiukus, jog sudrėkintumėte norimas vietas. Galite peršukuoti plaukus, jog aliejus tolygiai pasiskirstytų.
 • Uždenkite plaukus dušo kepure, palaukite bent 20 minučių.
 • Išskalaukite plaukus – jei jie tapo riebūs, perplaukite dukart.

Pasigaminkite patys: obuolių sidro acto skalavimo priemonė

Sustiprinkite karšto aliejaus naudą, pasitelkdami obuolių sidro acto skalavimo priemonę. Jei plaukai linkę veltis, naudokite obuolių sidro acto skalavimo priemonę, jog plaukai taptų elastingesni. Išskalavus negyvų odos ląstelių, baseino chemikalų, sūraus vandens, šampūno ir kondicionieriaus perteklių, pastebėsite, jog plaukai įgijo daugiau apimties ir tapo lengvesni.

Be to, jog padeda lengviau iššukuoti plaukus, obuolių sidro acto skalavimo priemonė taip pat nuramina galvos odą ir plaukams suteikia papildomo švytėjimo.

Ko prireiks:

YL patarimas: jei jūsų plaukai sausi, naudokite 60 ml obuolių sidro acto; jei plaukai normalūs ar riebūs, naudokite 120 ml obuolių sidro acto.

Kaip pasigaminti:

 • Sumaišykite visus ingredientus ir supilkite į purškiamą butelį.
 • Purkškite šia priemone visus plaukus, sutelkdami dėmesį ties galvos oda ir šaknimis. Atskiromis dalimis pakelkite plaukus, jog sudrėkintumėte plaukus visiškai – jie turėtų būti šlapi, tačiau nuo jų neturėtų lašėti skystis.
 • Masažuokite galvos odą pirštų galiukais, jog stimuliuotumėte ir paskatintumėte cirkuliaciją.
 • Palaukite2-3 minutes.
 • Išskalaukite bei įprastai išplaukite plaukus šampūnu ir kondicionieriumi.
 • Naudokite kartą per savaitę.

O kokius eterinius aliejus plaukams naudojate jūs?

Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,