Garų vonelė veidui su pačių pasigaminta priemone

0 14/08/2023 - GROŽIS, Odos priežiūra, Pasidaryk pats

Kad ir kaip mums patinka leisti laiką SPA centre, kartais mūsų kalendoriai ir mūsų piniginės sako ne giliųjų audinių masažams, deimantinėms veido procedūroms ir negyvosios jūros purvo procedūroms. Jeigu turite galimybę tinkamai pasilepinti, laikas SPA pasilepinimui namie.  Naujausias „turiu išbandyti tai“ mūsų sąraše? Veido garinimas.

Veido garinimas teikiamas aukštos klasės salonuose ir SPA, tačiau jūs galite mėgautis veido garinimo procedūra namie už dešimteriopai mažesnę kainą su mūsų „pasidaryk pats“ veido garinimo priemone. Praturtintas aukščiausios kokybės eteriniais aliejais ir ingredientais, kuriais galite pasikliauti, ši SPA kokybės veido valymo priemonė leis jums spindėti!

Esate pasiruošę turėti gaivesnę, skaistesnę odą? Metas švytėti!

Image of a woman enjoying a steam facial.

 

Kas yra veido garinimo procedūra?

Veido garinimo procedūra yra odos priežiūros metodas, kai veido oda valoma ir drėkinama karšto vandens garais. Galvokite apie tai kaip apie garų kambarį savo veidui.

Kokie veido garinimo procedūros privalumai?

Jūs turite omenyje pabėgimą nuo kasdienybės ir mėgavimąsi laikui sau visas 15 minučių? Tikrai taip! Be to, kad tai mažytė rūpinimosi savimi procedūra, veido garinimas ramina ir drėkina odą, atveria poras, o tai leidžia nesunkiai pašalinti nešvarumus. Be to, po procedūros oda geriau sugeria jūsų mėgstamiausius odos priežiūros produktus.

Veido garinimo procedūra

Ingredientai

Instrukcijos

 1. Sudėkite kepimo sodą ir citrinos rūgštį į stiklinį dubenį ir gerai išmaišykite su šluotele.
 2. Ant sausų ingredientų užlašinkite eterinių aliejų. Maišykite, kol masė gerai susimaišys.
 3. Į purškiamą butelį įpilkite 2-3 šaukštus sodinio hamamelio. Šiek tiek papurkškite mišinio paviršių ir išmaišykite. Kartokite purškimą ir maišymą, kol mišinys pasidarys panašus į drėgną smėlį. Masė gera bus tuomet, kai galėsite ją suformuoti į rutulį, tačiau ji lengvai subyrės.

YL patarimas: jei mišinys atrodo per drėgnas, įpilkite daugiau kepimo sodos ir citrinos rūgšties, kol gausite reikiamą konsistenciją.

 

 1. Sudėkite mišinį į silikono formeles. Tvirtai suspauskite naudodami šaukštą arba pirštus. Mišinys išsiplės, todėl viršuje palikite šiek tiek erdvės (apie 1/4 formelės).
 2. Leiskite, jog šie veido garinimo gaminiai visiškai išdžiūtų – palikti galite nuo kelių valandų iki kelių dienų, atsižvelgiant į jūsų namų drėgmę. Išimkite gaminius iš formelių.

YL patarimas: jei juos išimti sunku, tai reiškia, kad jiems reikia daugiau laiko išdžiūti!

Image of Lavender, German Chamomile, Geranium, and Elemi essential oils surrounded by botanicals.

 

Kaip naudoti

 1. Paruoškite odą lengvai ją nuvalydami ir nušveisdami.
 2. Užvirkite vandenį dideliame puode.
 3. Nuimkite puodą nuo viryklės ir padėkite ant karšto padėklo ar rankšluosčio toje vietoje, kur galėtumėte patogiai virš jo pasilenkti. Būkite atsargūs – vanduo karštas!
 4. Į vandenį įdėkite pasigamintą priemonę. Leiskite jai putoti minutę ar dvi.
 5. Ant galvos užsidėkite didelį rankšluostį ir pasilenkite virš puodo, kad veidas būtų 15-25 cm atstumu nuo vandens. Saugokite veidą, nesiartinkite prie verdančio vandens arčiau, kad nenusidegintumėte odos. Jei pasidarys per karšta, rankšluosčiu trumpam atverkite angą ir leiskite garams išeiti.
 6. Atlikite penkias 2 minučių trukmės sesijas, odai leisdami pailsėti kas 1 minutę. Per minutės pertraukėlę uždenkite puodą dangčiu, kad vanduo neatvėstų.

YL patarimas: trūksta laiko? Galite gauti puikių rezultatų ir su viena 5 minučių sesija.

 1. Atvėsinkite veidą vėsiu vandeniu.
 2. Drėkinkite su savo mėgstamiausiu serumu po to veido losjonu ir mėgaukitės ypatingai spindinčia oda.

YL patarimas: priklausomai nuo jūsų odos tipo, galbūt norėsite užsidėti veido kaukę iš karto po garinimo.

Image of a woman wearing YL Charcoal Mask.

 

Paspauskite patinka ant šio tinklaraščio ir parašykite mums, ar išbandėte tai namie!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,