Ar citrusiniai aliejai nekenkia jūsų dantims?

2 24/06/2019 - ETERINIAI ALIEJAI, Standartai ir sauga

Infografikas su pH skale ir citrusinių aliejų poveikiu dantų emaliui

Vykstant diskusijoms apie citrusinių aliejų poveikį danties emaliui, nusprendėme patys atsakyti į šį klausimą! Buvęs Amerikos odontologinių tyrimų asociacijos skyriaus pirmininkas ir Young Living mokslinių tyrimų skyriaus direktorius Dr. Michael Buch kartu su savo komanda atliko laboratorinį tyrimą, kad nustatytų, ar Young Living gryni citrusiniai eteriniai aliejai paveikia dantų emalį kaip ir citrusinių vaisių sultys.

 

Nustatyta, kad citrusinių vaisių sultys ilgainiui sukelia danties emalio eroziją, nes jose yra rūgščių, kurios sumažina pH burnoje iki tokio lygio, kuriame dantų emalis pradeda minkštėti.

Paprasčiau kalbant, kuo burnoje aukštesnis rūgštingumo lygis (žemesnis pH), tuo labiau tikėtina, kad bus paveiktas dantų emalis.

BANDYMO PROCEDŪRA ATRODĖ TAIP:

 1. pH elektrodas buvo panardintas į išgrynintą vandenį ir buvo išmatuotas pH;
 2. į menzūrą su vandeniu buvo įpilta 0,5 ml šviežiai spaustų citrusinių sulčių, tuomet pH buvo matuojamas dar kartą;
 3. į kitą menzūrą su vandeniu įpiltas toks pat kiekis atitinkamo Young Living citrusinio eterinio aliejaus, pH buvo išmatuotas tokiu pat būdu.

Bandyme buvo naudojami citrinų, žaliųjų citrinų, mandarinų, apelsinų ir greipfrutų aliejai. Nustatyta, kad vaisių sultys yra bent 10 kartų rūgštingesnės už atitinkamą Young Living eterinį aliejų.

Tiesą sakant, Young Living eteriniai aliejai sukėlė minimalius pH pokyčius vandenyje (vidutiniškai mažiau nei 1 pH).

Šie laboratorinių tyrimų rezultatai patvirtina, kad Young Living citrusiniai eteriniai aliejai nesumažina pH kaip vaisių sultys ir todėl yra mažai tikėtina, kad galėtų sukelti emalio eroziją.

Dr. Buch’o komandai atlikus šį tyrimą, jūs galite būti tikri, kad jūsų mėgstami Young Living citrusiniai eteriniai aliejai nepakenks jūsų dantų emaliui.

Sužinoję faktus atskleiskite mums, kurie gardūs Plus citrusiniai eteriniai aliejai bus įtraukti į jūsų kitą receptą? Pasidalykite savo pastabomis!

Dalintis

1 komentaras

 • LINA 07/09/2019 - 8:29 AM Atsakyti

  visa tai pateisina lūkesčius- aroma brigt thiews dantų pasta išbandyta…. citrusinių aliejų poveikis taip pat…

 • Atsakyti

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  * Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,