Trik: Przynieś ulgę zmęczonym mięśniom dzięki kakaowo-miętowej kostce do masażu!

1 04/08/2019 - Domowe receptury, Pielęgnacja skóry, URODA

Stwórz własną kostkę do masażu, która jest tak apetyczna, że masz ochotę ją zjeść! Połączenie kakao, olejków eterycznych Peppermint i Cinnamon Bark oraz kuszących olejów: kokosowego i ze słodkich migdałów to rozpieszczenie, na które twoja skóra zasługuje! Trzeba wykazać się naprawdę silną wolą, aby nie skosztować tej kremowej kostki do masażu. Wystarczy jednak, że do swojej codziennej rutyny dodasz odrobinę relaksu w postaci masażu, aby poczuć się cudownie.Sposób przygotowania:

Ilość: 3-4 kostki do masażu

Co potrzebujesz:


Przygotowanie:

  1. Dodaj wosk pszczeli i masło kakaowe do garnka w kąpieli wodnej i podgrzewaj na małym ogniu do rozpuszczenia. Uważaj, aby nie zagotować lub nie rozpuścić mieszanki za szybko.
  2. Po rozpuszczeniu wosku pszczelego i masła kakaowego zdejmij mieszankę z ognia i dodaj olej ze słodkich migdałów oraz olej kokosowy.
  3. Następnie dodaj kakao w proszku i wymieszaj dokładnie, aby nie było grudek.
  4. Przelej mieszankę do formy. Pozostaw na 5 minut do ostygnięcia.
  5. Dodaj olejki eteryczne: 5 kropli Peppermint, 5 kropli Spearmint, 3 krople Cinnamon Bark i 3 krople Copaiba na każdą kostkę do masażu. Wymieszaj wykałaczką.

Wskazówka: Poczekaj, aż mieszanka masła kakaowego i wosku schłodzi się, zanim dodasz olejki eteryczne. Dzięki temu zachowasz stałą temperaturę i olejki będą mogły połączyć się dokładnie, aby spełnić swoje zadanie.

  1. Pozostaw mieszankę w lodówce do całkowitego schłodzenia, a następnie wyciągnij kostki z foremek.
  2. Przechowuj w szczelnym pojemniku w temperaturze pokojowej. Trzymaj z dala od nadmiernego ciepła, aby kostki nie rozpuściły się.

Sposób użycia:

Użyj kostki, masując stroną z wypustkami zmęczone plecy, stopy, nogi czy też dowolną inną część ciała, która potrzebuje zastrzyku energii!


Co znajduje się w naszych kostkach do masażu?

Kostki te zostały stworzone przy użyciu składników naturalnego pochodzenia i olejków eterycznych. To wolny od chemii sposób na rozpieszczenie twojej skóry!

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.