Pasidaryk pats: augintinio letenėlių balzamas su eteriniais aliejais

0 17/02/2020 - Gyvūnai, NAMAI

Šalti orai gali paveikti ne tik jūsų odą, tačiau ir jūsų augintinio letenėles. Lietūs, vėjai ir šiurkšti cementinė danga gali paveikti jūsų augintinio odą, tuomet prireiks papildomos priežiūros. Kodėl gi nepabandžius patiems pasigaminti balzamą, specialiai skirtą palepinti jūsų augintinio letenėles? Užtikrinkite, jog jūsų augintinio letenėlės būtų sveikos ištisus metus, pasitelkę maitinantį taukmedžių sviestą, „Animal Scents“ eterinių aliejų mišinius ir „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinį aliejų.

Ingredientai

Paruošimas

  1. Sumaišykite visus ingredientus nedideliame inde ir uždėkite nedideliame karštyje, kol viskas išsilydys ir gerai išsimaišys.
  2. Įpilkite į nedidelį stiklinį konteinerį ir palikite atvėsti 2-3 valandoms, kol masė visiškai sukietės.
  3. Masažuokite nedideliu kiekiu augintinio pėdas, prireikus šiek tiek papildomos priežiūros.
  4. Laikykite vėsioje, tamsioje vietoje, atokiau nuo vaikų.

Prašome atkreipti dėmesį, jog jei gyvūnas turi sveikatos problemų, tuomet prieš naudojant eterinius aliejus reikia pasikonsultuoti su veterinaru.

O kaip savo augintinį lepinate jūs?

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,