Balsam do łapek z olejkami eterycznymi

2 17/02/2020 - W DOMU, Zwierzęta

Tak jak nieprzyjemna pogoda może wpływać niekorzystnie na stan twojej skóry, tak samo działa na łapki zwierząt. Deszcz, wiatr, sól na oblodzonych chodnikach… wszystko to może sprawić, że twój czworonożny przyjaciel będzie potrzebował nieco troski. Wypróbuj więc balsam do łapek domowej roboty — idealny, gdy chcesz zadbać o pielęgnację swojego pupila. Zawiera odżywcze masło shea, odświeżające kompozycje olejków Animal Scents oraz olejek Young Living V-6®, aby twój zwierzak mógł cieszyć się zadbanymi łapkami przez cały rok.

Składniki

Przygotowanie:

  1. Połącz wszystkie składniki w małym rondelku i podgrzewaj na średnim ogniu aż się rozpuszczą.
  2. Przelej do małego szklanego pojemnika i pozostaw do wystygnięcia na ok. 2-3 godziny — tak, aby mieszanka w pełni zastygła.
  3. Wmasuj odrobinę w poduszeczki zwierzęcia, gdy potrzebują nieco pielęgnacji.
  4. Przechowuj w chłodnym, zacienionym miejscu poza zasięgiem dzieci.

Uwaga: jeśli twoje zwierzę ma jakieś problemy zdrowotne, przed zastosowaniem olejków eterycznych skonsultuj się z weterynarzem.

Jakie są twoje sposoby na pielęgnację zwierzaków?

Udostępnij

Brak komentarzy

Zostaw odpowiedź

Ta strona korzysta z Akismet, aby zmniejszyć ilość spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są twoje dane.

* Informujemy, że wszystkie komentarze są moderowane i nie pojawiają się na stronie automatycznie. Dodatkowo, niektóre posty mogą zostać edytowane lub usunięte, aby zachować zgodność z zasadami i procedurami Young Living oraz ustaleniami prawnymi.