Eterinių aliejų rekomendacijos kokybiškai miegui

4 27/02/2019 - Gyvenimo būdas, SVEIKA GYVENSENA

Kad miegas būtų ramus ir saldus: 7 patarimai

Tai, kaip užbaigiate dieną, yra ypač svarbu. Jūsų vakaro rutina gali lemti malonų nusiteikimą iš ryto ir puikią dieną arba nesibaigiantį nuovargį ir nerimą. Štai 7 žingsniai, kuriuos sekdami susikursite rutiną prieš miegą, padėsiančią ramiai išsimiegoti ir dienos metu jaustis produktyviau.

 

1. Nustatykite žadintuvą nakties miegui.

Pabandykite žadintuvą nustatyti 1 valanda anksčiau nei ruošiatės įsitaisyti pataluose, jog primintumėte sau, kad metas nurimti ir ruoštis dienos poilsiui.

2. Gerkite skysčių 

Kadangi apie 6-8 valandas miegodami skysčių negersite, tai darykite visos dienos metu, jog užtikrintumėte pakankamą skysčių kiekį organizme. IšbandykiteLavender+ aliejų – įlašinkite jo į stiklinę vandens ar puodelį arbatos – ir mėgaukitės vakaro ramybe. Tai darykite likus valandai prieš ruošdamiesi miegoti, jog netektų vidury nakties leistis į kelionę link tualeto.

3. Skirkite laiko sau

Rūpinkitės savo oda ir dantimis. Skirkite laiko, jog susikurtumėte ir sektumėte ypač svarbų higienos ritualą, kuris leis iš naujo atsigauti ir atsipalaiduoti prieš miegą, tokiu būdu pranešite smegenims, jog laikas nurimti.

4. Pasižymėkite, kas svarbu rytojui

Užsirašykite trumpą planą produktyvesniam rytojui. Kurdami sąrašą, atminkite įsivaizduoti dieną, kurią norėtumėte patirti, kaip norėtumėte šią dieną išgyventi, apgalvokite išsikeltus prioritetus. Užsirašykite visa tai ant popieriaus lapo, idant nereiktų praleisti ištisas valandas, galvojant apie būsimą dieną.

5. Pasiruoškite sėkmingai dienai iš anksto

Iš vakaro pasiruoškite drabužius rytojui, pusryčius ir pietus ar atlikite kitas užduotis, kurioms ryte įprastai skiriate laiko. Kuo mažiau netikėtų užduočių, tuo greičiau ir džiaugsmingiau susiruošite.

6. Trumpam pamirškite technologijas ir atsiverskite knygą

Šviesa, sklindanti iš elektroninių prietaisų, protą veikia apgaulingai, šį nuteikdama, jog vis dar šviesu. Pabandykite palikti visus prietaisus už miegamojo kambario durų, jog lengviau pasijustumėte ramūs ir atsipalaidavę.

7. Įtraukite eterinius aliejus į kasdienę rutiną

Ruošdamiesi miegui, garinkite Lavender“ (levandų), Peace & Calming ar kitą pamėgtą raminantį eterinį aliejų mišinį. Įtrinkite kelis lašus tarp delnų ir perbraukite pagalvę, jog jaukiai įsitaisę pataluose maloniai justumėte atpalaiduojantį aromatą.

YL patarimas: Ar žinojote, jog valerijonų eterinis aliejus pasižymi raminančiu ir atpalaiduojančiu aromatu? Išbandykite valerijonų eterinio aliejaus raminamąją galią – garinkite jį, likus pusvalandžiui iki miego meto.

 

Atradę tai, kas jums geriausiai padeda panirti į sapnų karalystę, susikurkite pastovų kasdienį režimą, jog kūnas ir protas lengviau ruoštųsi kokybiškam miegui bei sėkmingam rytui.

Kokie žingsniai ar rekomendacijos jums veiksmingiausi? Pasidalinkite komentaruose!

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,