Kopalių aliejus: iš Amazonės – iki pat jūsų namų

0 04/11/2020 - Atraskite eterinius aliejus, ETERINIAI ALIEJAI

Žinomas dėl savo šilto, miškingo aromato, universalusis kopalių eterinis aliejus „Copaiba“ – produktas, išgaunamas distiliuojant garais iš brazilinio kopalio dervos. Šios tirštos dervos spalva varijuoja nuo šviesios auksinės iki tamsios rudos spalvos, priklausomai nuo dervos ir eterinio aliejaus santykio. Medžiai, iš kurių išgaunama derva, užauga iki 100 pėdų aukščio. Jie kilę iš Amazonės regiono Brazilijoje ir žmonių naudojami nuo bent 16 amžiaus.
Šiandien kopalis – populiarus SPA ir odos priežiūros gaminių ingredientas. Kopalių eterinio aliejaus sudėtyje yra natūralios medžiagos – beta-kariofileno. Be to, šis aliejus pasižymi egzotiniu aromatu. Jį garinant, mintimis nuklysite į Amazonės atogrąžų miškų gelmes. Žemiau pateikiame mūsų mėgstamiausius būdus, kaip naudoti šį visapusišką aliejų, kad gyvenime pajustumėte daugiau atsipalaidavimo ir komforto.

copaiba oil bottle

1. Kopalių aliejus – garinimui

Po ilgos dienos darbe ar intensyvios sporto treniruotės lengviau atsipūskite, pasitelkę šį nostalgiją ir jaukumą skleidžiantį egzotinį medžių aromatą. Patys susikurkite savo eterinių aliejų mišinį, įlašindami kedrų ar ceiloninių cinamonų aliejų. Taip pat galite naudoti prausdamiesi duše, jog pasijustumėte gaiviau.

copaiba oil for diffuser

2. Kopalių aliejus – odos priežiūrai

„Copaiba“ kopalių aliejus gausus beta-kariofileno ir išskirtinai saldžių aromatinių charakteristikų, kuriomis gera mėgautis, įtraukus šį aliejų į odos priežiūros rutiną, pavyzdžiui, įlašinus į pamėgtą odos drėkiklį. Išryškinkite natūralų odos spindesį ir atskleiskite jaunatvišką švytėjimą, mėgaudamiesi SPA procedūra namuose prieš miegą – tiesiog kiekvieną vakarą įlašinkite kelis lašus kopalių aliejaus į įprastai naudojamą neutralų ar lengvai kvapų drėkinamąjį kremą.

3. Pėdų vonelė su kopalių aliejumi

Po ilgos dienos, praleistos ant kojų, kas gali būti geriau už jėgas grąžinančią pėdų vonelę? Nuraminkite pavargusias kojas ir pajuskite namuose Brazilijos dvelksmą, išbandydami atpalaiduojančią procedūrą.

Tropinio kurorto pėdų vonelė

Ingredientai:

  • ¼ puodelio Epsom druskos
  • 2 lašai „Copaiba“ kopalių eterinio aliejaus
  • 2 lašai „PanAway®“ eterinių aliejų mišinio
  • Šilto vandens

Instrukcijos:

  1. Mažame inde sumaišykite Epsom druską su eteriniais aliejais.
  2. Druskos mišinį įberkite į šiltą vandenį.
  3. Atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite pėdoms mirkti 15–30 minučių.

4. Kapalių aliejus – masažams

Lengviau atsipalaiduokite po treniruotės sporto klube – praskieskite 2–4 lašus kopalių aliejaus su „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ baziniu aliejumi (ar kitu pasirinktu baziniu aliejumi) – tiesiai masažuokite norimas kūno vietas. Noėdami sustiprinti pojūtį, sumaišykite kopalių aliejų su pipirmėčių ir pajusite ramią vėsą.

copaiba oil for massage

5. Kopalių aliejus – plaukams

Jei jūsų plaukai sausi ar pažeisti, tuomet išbandykite drėkinantį valomąjį šampūną „Copaiba Vanilla Moisturising Shampoo“ ir kondicionierių „Copaiba Vanilla Moisturising Conditioner“. Jūsų plaukai bus švelnūs – jausitės tarsi ką tik išėję iš kirpyklos!

6. Kopalių aliejus – gaivūs kvepalai

Dėl saldžių aromatinių natų (kurios neužgožia švelnių gėlių ir subtilių citrusinių natų) kopalių eterinis aliejus puikiai tinkamas naudoti kaip kvepalai. Susikurkite asmeninius kvepalus – galite įlašinti šio aliejaus į įprastai naudojamus kvepalus arba į vieną iš „Young Living“ mišinių (pavyzdžiui, „Breathe Again Roll-On“). Galėsite mėgautis energizuojančiu deriniu – kopalių, mirtų ir pipirmėčių aliejų – bei vėsinančia gaiva, juntama tepant odą.

O kaip kopalių eterinį aliejų kasdien naudoti rekomenduojate jūs? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,