Ką padovanoti brangiems žmonėms per šias Kalėdas

0 30/11/2022 - NAMAI, Šventės, YL produktai, YOUNG LIVING

Kalėdos jau visai už kampo ir nors tai nuostabiausias metų laikas, dažniausiai tai ir labiausiai užimtas metų laikas. Giesmių giedojimas ketvirtadienį, Kalėdinis vakarėlis penktadienį… ir taip toliau! Prieš pasineriant į chaosą, skirkite laiko dabar suplanuoti, ką dovanosite mylimiems žmonėms per šias Kalėdas. Šiame tinklaraštyje mes atkreipėme jūsų dėmesį į mūsų geriausias eteriniais aliejais praturtintas dovanų idėjas eterinių aliejų entuziastams jūsų gyvenime.

Jai

Parodykite meilę darbščiausiai jūsų pažįstamai moteriai įteikę atsipalaidavimo dovaną per šias Kalėdas. Mūsų „Very Merry Vanillamint Collection“ yra tobula dovana, kuri padės jūsų brangiai moteriai nurimti ir pasimėgauti laiku sau. Nutrinkite šiurkščią odą su rožinės Himalajų druskos šveitikliu ir sudrėkinkite ją „Vanillamint Body Butter“ sviestu, kuriame mango sėklų sviestas, simondsijų aliejus ir kakavmedžio sėklų sviestas. O prie viso to, padovanokite jai „Sweet Maple Bath Bombs“ – kad ji galėtų mėgautis SPA patirtimi.

Image of Very Merry Vanillamint Collection decorated with mint leaves.

Jam

Kodėl nepadovanojus naujų kvapų į kolekciją jūsų aliejus mylinčiam vyrui? Įžeminantys, žemės ir medienos aromatai tokie kaip Northern Lights juodųjų eglių, Aidaho dygiųjų eglių ir kedrų yra visada mylimi vyrų. Įsigykite visus tris laikui nepavaldžius kvapus, pirkdami mūsų rinkinį „Brangūs momentai“. Be to, į rinkinį įeina aštuoni bazalto pemzos akmenukai, sudėti į firminę buko medžio dėžutę, tai stilingas priedas ant jo stalo ir tai suteiks jam galimybę mėgautis švelniais kvapais.

Image of festive wreath showcasing Precious Moments Set.

Vaikams

Per šias šventes, pasidalinkite savo meile eteriniams aliejams su savo mažyliais. Mūsų šventiniame „KidScents®“ rinkinyje – trys populiariausi mūsų „KidScents® Roll-On“ rutuliniai aliejai: „Refresh“, „KidCare“ ir „GeneYus“ kartu su labai ypatingu minkštu žaisliuku: liūtuku Lex. Šitą minkštą žaisliuką galima kvėpinti aliejais, taigi jūsų vaikučiai galės jaukiai apsikabinti liūtuką ir mėgautis nuostabiais kvapais. Pamatykite, kaip nušvinta jūsų vaiko akys Kalėdų rytą, kai jis išvynioja šią puikią dovaną!

Image of Festive KidScents® Set in stocking with Lex the Lion toy.

Jūsų geriausiam draugui (-ei)

Yra sakoma, jog didžiausia dovana gyvenime yra draugystė! Parodykite meilę ir rūpestį savo geriausiam draugui (-ei) per šias Kalėdas su mūsų rinkiniu „Teigiami jausmai“. Nors „Harmony“ eterinis aliejus skleidžia išlaisvinantį, balansuojantį ir raminantį aromatą, „Rise Above“ yra įgalinantis kvapas, kuris padės jūsų draugui pasiekti jo sielos tikslą. Šie pastarieji metai buvo tikras išbandymas mums visiems, tačiau laikas pakilti virš to ir atverti duris į šviesią ateitį.

Image of 2 friends gift giving together in front of the Christmas tree.

Sau pačiai (pačiam)

Ir, žinoma, negalime pamiršti savęs pačių! Nelaukite, kol kažkas kitas nupirks jums papuošalų, palepinkite save unikaliu ypatingu vėriniu „Tigro akis“ arba galbūt „Jogos“ vėriniu su jaspiu ir žalio turkio akmenimis, jeigu jums norisi spalvos. Mūsų patarimas: įlašinkite lašą ar du pasirinkto aliejaus į papuošalų centrą ir mėgaukitės švelniu kvapu.

Arba, skaičiuokite dienas su mūsų 2022 m. Advento kalendoriumi ir atraskite 24 nuostabias ten paslėptas dovanėles! Nuo nuostabiai šventiškų aliejų iki išskirtinių produktų, kurių neįsigysite niekur kitur, pradžiuginkite save kasdien ir suteikite sau galimybę išbandyti eilę nuostabių YL produktų šiuo šventiniu laikotarpiu.

Image of YL Countdown Calendar surrounded by snow and paper trees.

Ką jūs ketinate padovanoti artimiesiems per šias Kalėdas? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com 

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,