Pradėkite savo kelionę su „Young Living Lietuva“

0 10/05/2022 - Uncategorized @lt

„Young Living“ – tai įmonė, sudaryta iš ūkininkų, šeimų, kūrėjų, distiliuotojų ir svajotojų, kurie visi nori panaudoti gyvosios gamtos energijos jėgą, kad praturtintų žmoniją ir skatintų eterinių aliejų naudojimą visuose namuose visame pasaulyje. Šiame tinklaraščio įraše rašysiu apie kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus „Young Living“, padėsiu jums geriau suprasti, kaip veikia ši novatoriška įmonė ir pasidalinsiu, kaip jūs galite įsitraukti! Tad ko laukiate?

Kas yra „Young Living“ ir ką mes parduodame?

„Young Living“ yra lanksti kompanija, kurioje gausu unikalių produktų, tačiau visų pirma ji yra žinoma ir mylima dėl savo eterinių aliejų ir jų mišinių, tarp kurių yra tokie favoritai kaip levandų, arbatmedžių ir Thieves®. „Young Living“ eterinių aliejų kompanija, įkurta D. Gary Young (1949 – 2018), jau 25 metus yra eterinių aliejų judėjimo pionierė. Kompanijos pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Lehi, Jutoje. Įkvepianti milijonus žmonių visame pasaulyje patirti gamtos dovanas ir atrasti naujas galimybes, kurios transformuotų visą gyvenimą, „Young Living“ yra pasaulinė eterinių aliejų ir sveikatingumo sprendimų lyderė.

Young Living’s Founder, D. Gary Young, sitting in a lavender field

Kodėl turėtumėte rinktis „Young Living“ vietoj alternatyvios eterinių aliejų kompanijos?

Pati svarbiausia priežastis rinktis „Young Living“ kaip vietą pirkti savo eterinius aliejus yra tai, jog mes siūlome aukščiausios ir gryniausios įmanomos kokybės eterinius aliejus. 23 korporacijai priklausantys ir partnerių ūkiai, kuriuose distiliuojami mūsų eteriniai aliejai, be to, mūsų Seed to Seal® kokybės garantas, kuris užtikrina, jog mūsų išteklių, žinių ir standartų pakopos pralenkia tai, ką gali pasiūlyti mūsų konkurentai ir prekybos centrų prekės ženklai, Young Living eteriniai aliejai yra idealus pasirinkimas.
​ Papildomas „Young Living“ privalumas yra galimybė jums susikurti savo verslą kaip „Young Living“ BRAND partneriui. Dosnus „Young Living“ atlygio planas ne tik suteikia galios valdyti savo ateitį, bet ir suteikia galimybę valdyti savo laiką, mėgautis plačiomis tinklų galimybėmis, išskirtine praktine patirtimi ir stipriu bendruomenės jausmu dalinantis produktais, kurie jums patinka su savo draugais ir šeima.

Kaip tapti BRAND partneriu ir kokie yra BRAND partnerių privalumai?

Tapti „Young Living“ BRAND partneriu yra labai paprasta, jūs gaunate daugybę fantastiškų privalumų, įskaitant išskirtines kainas. BRAND partneriai gali mėgautis ne tik 24 % nuolaida savo mėgstamiems produktams, tačiau ir gauti atlygį bei nemokamus produktus per mūsų „Essential Rewards“ lojalumo programą, be to, pasinaudoti unikaliomis akcijomis. Norėdami užsiregistruoti spustelėkite toliau pateiktą nuorodą. Norėdami nutiesti savo kelią į sėkmę pirkdami vieną iš mūsų „Young Living“ pradinių rinkinių, pasirinkite mūsų „Essential Rewards“ programą ir pradėkite savo YL kelionę šiandien!

Prisijunkite prie „Young Living“ ir mėgaukitės 24 % nuolaida savo mėgstamiausių produktų mažmeninėms kainoms! Registruokitės dabar!’

Koks yra „Young Living“ kompensacijos planas?

„Young Living“ kompensacijos planas yra dosnus ir pirmaujantis pramonėje galimybių rinkinys, skirtas padėti jums pasiekti gausą. Kai pradėsite kurti savo verslą ir pamatysite naudą, pajausite, kad esate pasiruošę pasidalinti ta sėkme su kitais, kurdami savo, kaip lyderio, pagrindus. „Generation Leadership“ premija – ją sudaro 6.25 % nuo „Young Living“ mėnesinių pardavimų, kuriems taikomi komisiniai, ir priklauso nuo rango, kurį jūs ir jūsų komandos lyderiai pasiekiate kiekvieną mėnesį – iki mūsų „Diamond Leadership“ premijos, kuri teikiama „Diamond“ lyderiams kaip atlygis už jų pagalbą kuriant „Young Living“ kompaniją pasaulyje, galimybės tikrai yra neribotos.

Kas yra PV ir kaip jie veikia?

„Young Living“ kompanijoje PV reiškia užsakymų apimtį. Daugelis „Young Living“ prekių įvertintos PV taškais, kurie jiems priskiriami ir parduotų produktų kiekis dažnai atsispindi PV taškų kiekyje. PV – tai vienas iš reikalavimų, siekiant aukšesnių rangų pagal kompensavimo planą. Šie taškai yra kaupiami per kiekvieną komisinį laikotarpį. Siekdamas gauti pajamas už mažmeninę prekybą ir premijas už naujų narių registraciją „Young Living“ BRAND partneris turi kas mėnesį pateikti užsakymą už bent 50 PV.  Kiekvieną mėnesį „Young Living“ taip pat skelbia PV akciją, kai jūs galite laimėti dovanų ir apdovanojimų, paprasčiausiai pirkdami savo mėgstamiausius eterinius aliejus ir YL produktus.

Kas yra „Young Living“ ER programa ir kaip ji veikia?

YL „Essential Reward“ programa užtikrina, kad jūs visada turėtumėte savo mėgstamiausius YL produktus. „Essential Rewards“ lojalumo programa, prieinama tik „Young Living“ BRAND partneriams, yra mėnesinė užsakymų programa su daugybe privalumų – tai patogus būdas kas mėnesį gauti „Young Living“ prekes iki pat namų durų! Nuo nuolaidų siuntimui iki lojalumo dovanų, ši programa yra vienas būdų, kaip mes atsilyginame mūsų „Young Living“ BRAND partneriams. Prie ER lojalumo programos prisijungti galite užsiregistruodami tapti BRAND partneriu arba apsilankę „Essential Rewards“ puslapyje ir prisijungdami prie programos per „Registruotis dabar!“ nuorodą. Arba jūs galite užpildyti ir pasirašyti anketą, kurią rasite Virtualiajame biure prie „BRAND partneriai“ ir atsiųsti ją mums el. paštu. Prašome įsidėmėti, kad formą užpildyti ir pasirašyti turi paskyros savininkas.

Gėlių lentelė rodanti skirtingus PV prizus už 120, 190, 250, 350 ir 450 PV

Ar jūs esate „Young Living“ BRAND partneris arba ar galvojate pradėti savo kelionę šiandien? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,