"

Teprve s esenciálními oleji začínáte?

Esenciální oleje jsou aromatické, koncentrované rostlinné extrakty, které jsou pečlivě získávány díky parní destilaci, lisování za studena nebo odběrem pryskyřice. Nabízíme esenciální oleje, směsi a produkty obohacené esenciálními oleji s optimálními hladinami specifických, přirozeně se vyskytujících složek esenciálních olejů ke zvýšení jejich síly. Podívejte se na video a zjistěte více!

Seed to Seal®
Z našich norem neslevujeme. Seed to Seal je se svými třemi pilíři - zajišťování zdrojů, věda a normy - naším závazkem bezkonkurenční kvality. Náš důvod? Vy. Chceme poskytnout nejvyšší kvalitu ve všem, co děláme, abychom vám mohli nabídnout čisté produkty, kterým může vaše rodina důvěřovat.
The D. Gary Young, Young Living Foundation
Každý den pracujeme na tom, abychom podpořili komunity trpící nedostatkem tak, že jim nabízíme pomocnou ruku. Ať už bojujeme proti obchodování s lidmi, obnovujeme komunity v Nepálu, řešíme závažné problémy v Ugandě, nebo pomáháme našim místním komunitám, děláme změny uvědoměním si potenciálu tam, kde jiní vidí beznaděj. Podívejte se, jak se můžete zapojit!
Buďte součástí něčeho většího
Věříme, že si život plný hojnosti a zdravého životního stylu zaslouží každý. Jako Brand Partner Young Living objevíte více než jen esenciální oleje – objevíte nový životní styl. Máte možnost získat produkty zdarma, změnit svou finanční budoucnost a přinést řešení měnící život do domovů po celém světě. Zjistěte více o výhodách členství!