Viskas, ką reikia žinoti apie bruknuolių eterinį aliejų

0 18/11/2020 - Uncategorized @lt

Dėl saldaus, mėtinio kvapo ir gaivaus, vėsinančio pojūčio „Wintergreen“ bruknuolių eterinis aliejus yra labai populiarus. Jis puikiai tinka karštomis vasaros dienomis, taip pat idealiai padeda atsipalaiduoti po įtemptos savaitės darbe. Bruknuolių eterinis aliejus pasižymi daugybe privalumų, kurie pravers ištisus metus. Žemiau išvardijome tik keletą populiarių šio aliejaus panaudojimo būdų.

Wintergreen Essential Oil Bottle on Wood Cube

1. Pasiruoškite dienai garindami gaiviai ir žvaliai nuteikiantį mišinį

Šis nuostabiai gaivus aromatas, kurį sukuria levandų, rozmarinų ir bruknuolių derinys leis jums jaustis užtikrintai vos pabudus, nuteiks jus energingai rytinei mankštai, įtemptai dienai biure ar ilgai dienai, prižiūrint vaikus.

Ingredientai

  • 3 lašeliai „Lavender“ levandų aliejaus
  • 3 lašeliai „Rosemary“ rozmarinų aliejaus
  • 2 lašeliai „Wintergreen“ bruknuolių aliejaus

Young Living Lantern Essential Oil Diffuser and Wintergreen Oil Bottle

2. Tepkite raumenis „Deep Relief“

Tiems, kurie nori po treniruotės pasijusti gaiviau, patiks mūsų siūlomas raminantis, gaivus eterinių aliejų mišinys rutuliniame buteliuke „Young Living Deep Relief Roll-On“. Šio mišinio sudėtyje yra pipirmėčių, paprastųjų saikenių, šlamučių ir bruknuolių aliejų. Tai gaivus eterinių aliejų derinys, suteikiantis daugiau energijos sportuojantiems. Mėgaukitės mėtiniu, žoliniu aromatu, tepdami ir masažuodami šiuo mišiniu kūną, jog atsipalaiduotumėte po sporto.

3. Pasirūpinkite pėdomis

Nors mūsų pėdos dažnai būna įtemptos, tačiau neretai jos nesulaukia pakankamai dėmesio, kaip pavyzdžiui, kitos kūno vietos. Įlašinkite 1–2 lašus bruknuolių aliejaus į pamėgtą pėdų kremą ir atlikite raminantį masažą, jog palepintumėte ir atpalaiduotumėte pėdas.

4. Jog jogos kilimėlis kvepėtų gaiviai

Žinoma, kad jogos praktikavimas teikia begalinę fizinę ir psichologinę naudą, pavyzdžiui, didina raumenų jėgą ir tonusą, gerina gyvybingumą, energiją ir mažina stresą. Šiemet galbūt daugelis pradėjo užsiimti joga kaip pomėgiu namuose, tad dabar, ko gero, kaip niekad svarbu išlaikyti savo jogos kilimėlį šviežiai kvepiantį ir švarų, jog galėtumėte susitelkti ties naujų pratimų įvaldymu. Šis purškalas užtikrins, kad jūsų kilimėlis gerai išsilaikytų ir saldžiai kvepėtų bei galėsite mėgautis maloniu aromatu, kol praktikuositės.

Ingredientai

  • 250 ml vandens
  • 75 ml hamamelio
  • 10 lašų „Wintergreen“ bruknuolių eterinio aliejaus
  • 10 lašų „Tea Tree“ arbatmedžių eterinio aliejaus

Wintergreen Oil Bottle and Modern Shapes

5. Sumaišę su baziniu aliejumi, mėgaukitės magišku masažu

Bruknuolių eterinis aliejus yra ne tik nepaprastai stiprus, bet ir karštas aliejus, todėl prieš juo tepant odą, jį reikia praskiesti. 1 lašelį bruknuolių eterinio aliejaus skieskite bent 4 lašeliais bazinio aliejaus. Nustatę sau tinkamiausią skiedimo santykį, masažuokite pečius, sąnarius ir pavargusius raumenis, jog mėgautumėtės vėsinančia gilčiojimo sensacija ir lengviau atsipalaiduotumėte.

 

Nepamirškite – bruknuolių eterinis aliejus gali kvepėti saldžiai, tačiau jis yra nepaprastai stiprus – todėl jis turi apsaugos dangtelį. Pagrindinė sudedamoji dalis – metilo salicilatas – suteikia bruknuolių aliejui lengvą aromatą ir vėsos pojūtį, kurį patiriate tepdami juo odą. Žinote, ką reikia daryti: sekite instrukcijas produkto etiketėje, jog galėtumėte drąsiai mėgautis teikiama nauda.

Kuriuo bruknuolių eterinio aliejaus naudojimo patarimu pasinaudosite pirmiausia? Pakomentuokite arba parašykite mums el. paštu: mseublog@youngliving.com

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba Portuguese, Portugal

Dalintis

Nėra komentarų

Atsakyti

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

* Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,