Verta žinoti: 16 pipirmėčių aliejaus naudojimo būdų

1 16/03/2020 - Uncategorized @lt

Jei esate kaip ir daugelis mūsų „Young Living“ produkcijos gerbėjų, pipirmėčių eterinis aliejus, ko gero, jau yra tapęs vienu mėgstamiausių jūsų produktų. Galbūt ieškote gaivaus aromato, energizuojančio rytinio kvapo, o gal vėsinančios gaivos vakare pėdoms… pakaks vos kelių lašų pipirmėčių aliejaus. Jeigu jums trūksta keleto papildomų priežasčių pamėgti šį mėtinį aromatą, pateikiame 16 paprastų pipirmėčių eterinio aliejaus naudojimo būdų!

 1. Atgaiva po ilgos dienos 

Praskieskite 1 lašą pipirmėčių aliejaus su 4 lašais „Young Living V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ aliejaus ar kito bazinio aliejaus; tepkite smilkinius, kaktą, sprandą, venkite akių srities. Jausite raminančią, vėsinančią sensaciją, kurią sukuria mentolio sudedamosios dalys ir mentilacetatas.

YL rekomenduoja: Ar galima pipirmėčių aliejų tepti tiesiai ant odos?

Rekomenduojame pirmiausia pradėti naudoti praskiedžiant pipirmėčių aliejų su baziniu aliejumi santykiu 1:4. Jei norite jį naudoti neskiestą, atlikite nedidelį testą su 1 lašu, kad patikrintumėte, kokį jausmą šis aliejus suteikia jūsų odai. Pasireiškus reakcijai į aliejų, praskieskite aliejų santykiu 1:4 su baziniu aliejumi ir galite vėl pabandyti nedideliame odos plote.

 1. Aliejus vasarai

Jau susiplanavote atostogas? Įsimeskite pipirmėčių eterinio aliejaus į kelioninį krepšį, jog atvėsintumėte odą po dienos saulėje. Tiesiog įlašinkite kelis lašus pipirmėčių ir levandų eterinių aliejų į alijošiaus gelį.

 1. Atšviežinti kilimai

Atnaujinkite senus kilimus, pasigamindami paprastus miltelius, kad pašalintumėte nepageidaujamus kvapus. Naudokite 1 puodelį (250 ml) kepimo sodos ir 20-30 lašų pipirmėčių eterinio aliejaus. Rekomenduojame išbandyti gaivų, šviesų erikinių kuncijų ir pipirmėčių eterinių aliejų derinį.

 1. Vėsinantys derinys su „Cool Azul“

Pipirmėčių aliejus – vienas pagrindinių ingredientų „Cool Azul“ linijos produktuose! Po sunkios sporto treniruotės masažuokite pavargusius raumenis su sporto geliu „Cool Azul Sports Gel“.  

 1. Nepamirškite gerti vandens

Kasdien nepamirškite gerti vandens. Jog būtų gardžiau, galite įlašinti kelis lašus kulinarinio pipirmėčių aliejaus „Peppermint+“ į vandens butelį. Pakaks 1-2 lašų pipirmėčių aliejaus į 500 ml vandens butelį. Taps lengviau išgerti rekomenduojamas kasdienines 6-8 stiklines vandens.

YL rekomenduoja: Ar galima pipirmėčių aliejų lašinti į vandenį ir gerti?

„Peppermint+“ kulinarinis aliejus pažymėtas kaip tinkamas vartojimui į vidų, todėl jį galite lašinti į vandenį ir vartoti kasdien.

 1. Saldesniam burnos kvapui

Užlašinkite lašą „Peppermint+“ kulinarinio aliejaus ant liežuvio, kad atgaivintumėte burnos kvapą ir atsikratytumėte to nemalonaus česnakų skonio burnoje, kurį jaučiate po pietų! Būkite pasiruošę eiti į pasimatymą vos per kelias sekundes – tereikės po ranka turėti šį mėtinį eterinį aliejų. Tai paprastas būdas atgaivinti burnos kvapą.

 1. Galvos odos stimuliacija

Įlašinkite 3 lašus pipirmėčių eterinio aliejaus į įprastai naudojamą šampūną ryte ir masažuokite į galvos odą 2 minutes, kad dieną pradėtumėte nusiteikę energingai.

 1. Pamėgtų receptų derinimas

Paįvairinkite gėrimus papildoma gaiva – į limonado ąsotį įlašinkite kelis lašus „Peppermint+“ aliejaus.

 1. Panirimas į gaivų aromatą

Įlašinkite 5 lašus pipirmėčių aliejaus tiesiai į vonią ir mėgaukitės malonia atgaiva. Derinkite su citrinų, apelsinų ar saldaus aromato kvapiųjų kanangų aliejais, siekdami papildomos gaivos.

 1. Įlašinkite į karštą vandenį

Įlašinkite 1-2 lašus „Peppermint+“ kulinarinio aliejaus į karšto vandens puodelį. Galėsite mėgautis atgaiva po ilgos dienos – puikia alternatyva kavai ar arbatai.

 1. Kelyje 

Įsimeskite „Deep Relief™ Roll-On“ rutulinę priemonę į krepšį ir prireikus pasitelkite šį gaivų aromatą. Vėsinantį aromatą sukuria pagrindinis šios priemonės ingredientas – pipirmėčių aliejus.

 1. Vėsinantis krūtinės masažas

Praskieskite lašą pipirmėčių aliejaus su nedideliu kiekiu „V-6® Enhanced Vegetable Oil Complex“ bazinio aliejaus ir masažuokite krūtinę, jog atsivėsintumėte.

 1. Atgaiva po karštos dienos

Atšilus orui, siekdami atsivėsinti, tiesiog užlašinkite pora lašų pipirmėčių aliejaus ant drėgnos klostės. Galite tepti šia kloste sprandą, kaktą ar krūtinę.

 1. Ypatingiems skanėstams

Praturtinkite saldžius kepinius lašeliu kulinarinio aliejaus „Peppermint+“.

 1. Atgaiva sportuojant

Erzina nemalonus sporto krepšio ar batų kvapas? Įlašinkite 6 lašus pipirmėčių aliejaus į 60 ml vandenį purškiamame butelyje ir naudokite, siekdami pašalinti nepageidaujamą tvaiką. Papildomai įlašinkite „Young Living Purification®“ ar „Lemon“ aliejaus, siekdami papildomo gaivaus vaisinio aromato.

 1. Rytiniam dušui 

Užlašinkite 2 lašus pipirmėčių aliejaus ir 2 lašus spindulinių eukaliptų aliejaus ant klostės ir padėkite ant dušo grindų. Garuojant vandeniui, galėsite mėgautis gaiviu aromatu.

O kokiais būdais pipirmėčių aliejų naudojate jūs?

 

This post is also available in: anglų kalba vokiečių kalba cekų kalba olandų kalba suomių kalba švedų kalba rumunų kalba rusų kalba Ispanų kalba prancūzų kalba Italų kalba lenkų kalba

Dalintis

2 Komentarai

 • Rasa 13/04/2020 - 8:19 PM Atsakyti

  Pepermint naudoju, vaisių kokteilius pagardinti, sezamo pieną, kuri gaminu pati,garbinamas, kai karšta.

  • Admin 11/06/2020 - 2:24 PM Atsakyti

   Tai skamba nuostabiai. 🙂

  Atsakyti

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  * Informuojame, kad visi komentarai yra tikrinami ir nepasirodys iš karto. Be to, kai kurie įrašai gali būti dalinai pakeisti ar panaikinti, jog atitiktų „Young Living“ politiką bei procedūras ir valstybinių įstatymų laikymąsi. Norėdami įsitikinti,