Vše o esenciálním oleji Wintergreen – Olej, který se hodí pro celý rok

0 18/11/2020 - ESENCIÁLNÍ OLEJE, Objevte esenciální oleje

Olej z libavky, který je neskutečně oblíbený díky své sladké, mátové vůni a energickému, chladivému pocitu, je vysoce přizpůsobivý esenciální olej, který vystupuje jako perfektní společník během letních dní a také je ideální k tomu, aby vám pomohl uvolnit se po náročném týdnu v práci. Esenciální olej z libavky po celý rok poskytuje celou řadu výhod. Níže uvádíme pouze několik z našich oblíbených způsobů jeho použití.

Wintergreen Essential Oil Bottle on Wood Cube

1. Připravte se na den díky rozptylování osvěžující a oživující směsi

Díky této úžasné kombinaci svěžího, květinového oleje z levandule, bylinného oleje z rozmarýnu a výrazného oleje z libavky se budete cítit čile od chvíle, kdy se probudíte. Tato směs vás perfektně připraví na energické ranní cvičení, náročný den v kanceláři nebo dlouhý den péče o vaše nejmenší.

Přísady

Young Living Lantern Essential Oil Diffuser and Wintergreen Oil Bottle

2. Užijte si masáž se směsí Deep Relief

Na ty, kteří hledají zklidnění po cvičení, určitě udělá dojem zklidňující, osvěžující směs esenciálních olejů, kterou lze najít v kuličkovém aplikátoru Deep Relief Roll-On. Tento praktický kuličkový aplikátor, který obsahuje olej z máty peprné, dorado azul, smilu a libavky, povzbudí díky své povznášející vůni. Je to perfektní vůně, která podnítí energický přístup ke cvičení. Používejte v rámci sportovních masáží, abyste si užili uklidňující pocit a abyste vdechovali mátovou, bylinkovou vůni.

3. Dopřejte vašim nohám trochu láskyplné péče

Naše nohy jsou věčně v pohybu, většinou se jim ale nedostává stejné lásky a pozornosti jako zbytku našeho těla. Dopřejte jim trochu péče přidáním jedné nebo dvou zklidňujících kapek esenciálního oleje Wintergreen do vašeho oblíbeného krému na nohy a vetřete do chodidel, díky čemuž se budou cítit odpočatě.

4. Udržujte vaši karimatku svěží

Cvičení jógy je známé pro velké množství fyzických a duševních výhod, včetně zvýšené síly svalů a zpevnění, zvýšeného elánu a energie a odbourání stresu. V roce, ve kterém mnoho lidí začalo cvičit jógu doma, je důležitější než kdy dříve udržovat vaši karimatku svěží a čistou, abyste se mohli soustředit výhradně na zdokonalování vašich nových cviků. Následující sprej zajistí, že bude vaše karimatka dokonale čistá, bude vonět sladce a při cvičení vám poskytne příjemnou vůni.

Přísady

Wintergreen Oil Bottle and Modern Shapes

5. Smíchejte s nosným olejem pro kouzelnou masáž

Esenciální olej z libavky není pouze neuvěřitelně silný, je to také teplý olej, takže bychom ho měli zředit, když ho používáme lokálně. Na 1 kapku oleje Wintergreen použijte nejméně 4 kapky nosného oleje. Až objevíte poměr, který vám nejlépe vyhovuje, vmasírujte směs do ramen, kloubů a unavených svalů a užijte si chladivý, zklidňující pocit, díky kterému se budete cítit uvolněně.

 

Nezapomeňte – esenciální olej Wintergreen možná voní sladce, je ale neuvěřitelně silný – proto má bezpečnostní uzávěr. Hlavní složka, methyl salicylát, poskytuje oleji z libavky ostrou vůni a chladivý pocit, když ho nanesete na pokožku. Však víte, co máte dělat: Řiďte se pokyny na etiketě a díky prospěchu oleje Wintergreen bude tento silný olej jasnou volbou vaší soupravy pro zdravý životní styl!

Jaký tip použití esenciálního oleje Wintergreen chcete vyzkoušet nejvíce? Napište vaše komentáře níže nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese mseublog@youngliving.com

This post is also available in: Angličtina Němec Holandský Finský Švédský litevský Rumunština Ruský Španělský Francouzština Ital Polský Portugalština ( Portugalsko)

Sdílet

Žádné komentáře

Zanechat odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

*Uvědomte si, prosím, že všechny komentáře jsou moderovány a neobjeví se okamžitě. Dále mohou být také některé příspěvky lehce upraveny nebo vymazány, kvůli zachování souladu se Strategiemi a postupy Young Living a federálními předpisy.